CIVILINĖ TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos : Užduok klausimą : Regitroje atsisako isduoti nauja vairuotojo pazymejima vieto 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#334: Svečiai
#0: Vartotojai
#5715: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » CIVILINĖ TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos

     ≡  Regitroje atsisako isduoti nauja vairuotojo pazymejima vieto


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Sveiki,

Situacija yra tokia, kad Regitroje atsisako isduoti nauja vairuotojo pazymejima vietoje prarastojo. Esu LT respublikos pilietis, turiu issilaikes vairuotojo teises, turejau pazymejima, bet jis uzsienyje buvo pavogtas. O neduoda naujo pazymejimo del to kad esu deklaraves isvykima is LT. 6-7 men per metus gyvenu uzsienyje, 5-6 men Lietuvoje, cia nedirbu i poliklinikas nevaikstau todel, kad neskaiciuotu PSD mokescio esu deklaraves isvykima. O ten sako, kad pagal istatymus , kad isduotu man vairuotojo pazymejima turiu buti deklaraves gyvenamaja vieta Lietuvoje arba kazkaip kitaip oficialiais dokumentais irodyti, jog siais 2017m gyvenau Lietuvoje. NA bet ar ne absurdas yra, kad as siuo metu gyvenantis cia, kasdien vairuojantis automobili, turintis teises, negaliu gauti vairuotojo pazymejimo? Ar cia viskas gerai, yra toks istatymas ir as dabar turedamas teise vairuoti turiu vazineti be pazymejimo? Aisku as galeciau deklaruoti gyvenamaja vieta, gauti pazymejima ir vel issideklaruoti uz keliu dienu, nes neuzilgo as vel isvykstu is Lietuvos, bet Sodroje pasake kad uz tas kelias dienas, man paskaiciuos menesini PSD mokesti ne uz ka. Ar galima cia butu kazka padaryti, kad gauti VP?
»05.10.17 - 19:17
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.13522 sekundės -