CIVILINĖ TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos : Užduok klausimą : teismas,anstolis ir visa sistema. 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#1166: Svečiai
#0: Vartotojai
#5714: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » CIVILINĖ TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos

     ≡  teismas,anstolis ir visa sistema.


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Sveiki,

noreciau pasiteirauti del mane uzgulusios problemos. Situacija tokia, 2017.04.10 ivyko teismas kaune(man nezinant, negavau nei saukimo i teisma, nei teismo nutarties). Byla baudziamoji civiline del (nyderanduose padaryto nusizengimo, nesusimokejau uz stovejima) bauda 70 euru. Teismas perdave anstoliui mano skola(kurios as nezinojau, kad turiu, nes negaves jokiu dokumentu). Anstolis paskaiciavo 2017.08.03 paskaiciavo man skola 101.31 eura. As apie skola suzinojau tik is anstolio 2017.08.03 nuvykus pas ji i buveine. Dabar vakar 2018.01.10 prisijungus prie banko matau vel -111.09 tos pacio anstolio. nuvaziavau pas ja i buveine ir ji pasake paskaiciavom pirma kart per mazai ir dadejom sita suma. cia normalu ? nes mano akimis ir mano protu cia nesuvokiama. ka patarsit daryti ? nes A4 formato lapu nusipirkau daug.
»11.01.18 - 16:36
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.15987 sekundės -