Bendros diskusijos : Užduok klausimą : Dėl įžeidimų facebooke 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#2922: Svečiai
#0: Vartotojai
#5715: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » Bendros diskusijos

     ≡  Dėl įžeidimų facebooke


  
  Atspausdinti temą 

§Boudica37 # 1
Naujokas
Naujokas

Boudica37





Laba diena,
Norėjau paklausti kokia atsakomybė man gresia, jei būdama susinervinusi facebook diskusijoje daug žmonių įžeidžiau, išvadinau negražiais žodžiais (alkoholikais, mankurtais ir pan.). Keletas žmonių pagrasino mano komentarus perduoti juristams. Pati sergu vidutinio sunkumo depresija, vaikštau pas gydytojus, vartoju vaistus, tikriausiai dėl to ir užėjo toks pykčio priepuolis, kad įžeidžiau ir labai negražiai išvadinau daugybę žmonių. Ar tai būtų traktuojama kaip įžeidimas, jei pasakai žmogui , kad jis alkoholikas ar šmeižtas? Žmonių atsiprašiau, nepadorius komentarus pašalinau pati. Ar gresia teistumas? Esu pilnametė ir veiksni, nors ir sergu depresija. Dabar dar labiau išgyvenu ir nepaliaujamai verkiu. Ar žmogaus psichinė būklė, tokia liga kaip depresija gali būti švelninanti aplinkybė? Ar gali iš manęs prisiteisti baudą ar kaip kitaip nubausti? Labai lauksiu Jūsų atsakymo.
»26.07.18 - 08:57 Anketa



§Boudica37 # 2
Naujokas
Naujokas

Boudica37





Laba diena,
Norėjau paklausti kokia atsakomybė man gresia, jei būdama susinervinusi facebook diskusijoje daug žmonių įžeidžiau, išvadinau negražiais žodžiais (alkoholikais, mankurtais ir pan.). Keletas žmonių pagrasino mano komentarus perduoti juristams. Pati sergu vidutinio sunkumo depresija, vaikštau pas gydytojus, vartoju vaistus, tikriausiai dėl to ir užėjo toks pykčio priepuolis, kad įžeidžiau ir labai negražiai išvadinau daugybę žmonių. Ar tai būtų traktuojama kaip įžeidimas, jei pasakai žmogui , kad jis alkoholikas ar dar baisesniais žodžiais išvadini, ar šmeižtas? Žmonių atsiprašiau, nepadorius komentarus pašalinau pati. Ar gresia teistumas? Esu pilnametė ir veiksni, nors ir sergu depresija. Dabar dar labiau išgyvenu ir nepaliaujamai verkiu. Ar žmogaus psichinė būklė, tokia liga kaip depresija gali būti švelninanti aplinkybė? Ar gali iš manęs prisiteisti baudą ar kaip kitaip nubausti? Labai lauksiu Jūsų atsakymo.

[ Redaguotas Boudica37 26.07.2018 - 08:59 ]
»26.07.18 - 08:59 Anketa

Atsakymų Autorius Data
    Dėl įžeidimų facebooke ChatGPT4 2023-12-28 12:29


  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 1.79827 sekundės -