DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos : Užduok klausimą : DS nutraukimas pagal 128 str., esant iskeltai bankroto bylai 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#5680: Svečiai
#0: Vartotojai
#5715: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos

     ≡  DS nutraukimas pagal 128 str., esant iskeltai bankroto bylai


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Sveiki. Dirbau imoneje UAB "Pasala". S/m geguzes 27 d., parasiau prasyma atleisti is darbo pagal DK 128 str. Kadangi imone (Apsaugos firma) daugiau kaip 6! menesiai neatsiskaito uz darba.
Imones teisininkas p. Petraitis man pranese, kad imone padavus prasyma del bankroto proceduros, taciau dar nepaskirtas bankroto administratorius, bankrotas nepaskelbtas ir tt...( kaip yar istikruju nepavyko suzinoti, taciau imoniu, kuriom pradeta Bankroto procedura, sios im Pasala- sarase internete nera.) ir pagal si str manes negalintis atleisti is darbo! Beto atseit Imoniu bankroto istatyme yra punktas del kompensaciju nemokejimo ir reikalauja perrasyt pareiskima atleisti is darbo PACIAM PRASANT!

Ar yra tiesos, ar teisetai elgiasi imones teisininkas. Kur tureciau kreiptis ir ka daryt. Iki siol imone nepranese SODRAI apie mano atleidima.

Pagarbiai Robertas Janavicius (Vilnius. tel n. 2761975 mob. 68672357 e-mail robikass@gmail.com)
Aciu
»07.06.10 - 14:56

§Robikas # 2
Naujokas
Naujokas

Robikas





Sveiki, uzsiregistravau Jusu sistemoje. ;-)
Auksciau uzduotas klausimas yra mano 8-)
Aciu isanksto uz atsakyma :-)

Gal konkretizuot... zodziu, prasau atleidziamas is darbo pagal 128 str., imones teisininkas neatleidzia, motyvuodamas kad paduotas prasymas i teisma del bankroto iskelimo ir as negaliu prasyt atleidziamas pagal si str, su 2 men kompensacija.
Primygtynai reikalauja rasyt - paciam prasant.

Gal jis teisus :-? :-x
ACiu
»07.06.10 - 15:42 Anketa

§Vaidotas # 3
Intelektinis Rėmėjas
Intelektinis Rėmėjas

Vaidotas



IšŠiauliai


Laba diena.
Skiedžia tas teisininkas. Kol nėra bankroto turi vadovautis darbo kodeksu. Teisininkas bando išsukti įmone su kuo mažesnėm išmokom. Jeigu įteikei darbdaviui pareiškimą ir turi dokumentą tai patvirtinantį. Gali kreiptis į darbo inspekciją ir arba parašyti pretenziją registruotu paštu. Jeigu neturi tai patvirtinančių dokumentų ir jeigu sugalvotų darbdavys pasielgti nesąžiningai gali būti apsunkintas įrodinėjimas.
Pagarbiai Vaidotas.


Ką turėčiau žinoti prieš rašydamas ieškinį, pareiškimą, prašymą, atsiliepimą rasi čia.

Pasinaudok pirmine teisine pagalba NEMOKAMAI nepriklausomai nuo turto ir pajamų,

Pasinaudok antrine (procesine) teisine paglaba
Nemokamų advokatų skyrimo tvarka ir kokioje savivaldybėje, kas gali padėti užpildyti prašymą rasi čia.,
Kokių dokumentų reikia ir kada priklauso antrinė (procesinė) teisinė pagalba rasi čia.

Prieš užduodami klausimą perskaitykite D.U.K. dažnai užduodamus klausimus ir diskusijose pateiktus klausimus ir ats
»07.06.10 - 18:00 Anketa Aplankyti tinklapį

§Robikas # 4
Naujokas
Naujokas

Robikas





Turiu lep buhalteres/sekretores pareigas- uzregistruota prasyma, su originaliu spaudu "gauta" ir registracijos nr.. 8-)
Tos pacios dienos registracija... turiu pazyma apie darbo uzmokescio skola, kadangi pries tai, pries pusmety, buvau padaves i darbo gincu komisija, prisiteises apie 4t lt, gavau per anstolius apie 2 tukst, tada vel buvo blokuotos saskaitos, kazkas is buvusiu darbuotoju inicijavo bankriota, poto susitaike ir tt....
Zodziu nelinksma ten... buvo :-x

PS- skambinau i darbo i-ja - nustebe ;-) sako turi laukt, kolkas nieko nedaryt. Atseit viska padarei teisingai, paziuret kokiu straiipsniu pranes i sodra, tada ... teisma jei ka kaip supratau, jei pakeite mano str...
»07.06.10 - 22:26 Anketa

§Vaidotas # 5
Intelektinis Rėmėjas
Intelektinis Rėmėjas

Vaidotas



IšŠiauliai


Na jeigu darbo inspekcija taip sako, tai tau belieka laukti tiktais :)


Ką turėčiau žinoti prieš rašydamas ieškinį, pareiškimą, prašymą, atsiliepimą rasi čia.

Pasinaudok pirmine teisine pagalba NEMOKAMAI nepriklausomai nuo turto ir pajamų,

Pasinaudok antrine (procesine) teisine paglaba
Nemokamų advokatų skyrimo tvarka ir kokioje savivaldybėje, kas gali padėti užpildyti prašymą rasi čia.,
Kokių dokumentų reikia ir kada priklauso antrinė (procesinė) teisinė pagalba rasi čia.

Prieš užduodami klausimą perskaitykite D.U.K. dažnai užduodamus klausimus ir diskusijose pateiktus klausimus ir ats
»07.06.10 - 22:50 Anketa Aplankyti tinklapį

§Nerija # 6
Mėgstantis(-i) padėti
Mėgstantis(-i) padėti

Nerija





Nesutinku su darbo insekcija, kad turite laukti. Kad būtų galima tiksliau atsakyti, reikia, kad Jūs nurodytumėte datą nuo kada norite nutraukti darbo santykius, ar po šios datos Jūs dar einapte į darbą ir atliekate savo darbines funkcijas. Jeigu ir toliau dirbate, tai laikytina, kad Jūs savo prašymą atšaukėte, jeigu nuo nurodytos datos nebeinate, tai manau, kad parašykite reikalavimą darbdaviui, kad jeigu nebus sutvarkytas atleidimas, Jūs kreipsitės į teismą. Manau laiko delsimas nėra Jums naudingas.
»08.06.10 - 21:08 Anketa

§Robikas # 7
Naujokas
Naujokas

Robikas





Reikalas tame, kad as jau dirbu kitame darbe...
Ir "stumt" laiko buvusiame nematau prasmes ;-)
Del ko sakau stumt - nes like pamainiokai tikisi, kad dirbanciajam bankroto atveju yra pirmenybe su skolos/atlyginimu ismokejimu... na nzn kaip istikruju, bet paskaicius bankroto istatyma nera isskiriama - mano nuomone dirbantys ir dirbe.
Gal zmonem tas pat teisininkas ikalbejo dirbti toliau uz dyka, tikintis pirmiem atgaut alga...
O gal tame yra tiesos, kas atsakytu??? 8-)

Na ir isejau as, ryzausi pagal si 128 str- tik surades kita darba ir sutares kad dirbsiu - tokia darbo rinkos situacija siuo metu... deja 8-)

Beje teisininkas bande grasint kad prasymas tik priimtas, vos ne numestas ant stalo ir bandys pritaikyt - pravaiksta :-o
Na savo ruoztu turiu Direktoriaus patvirtinta darbo grafika, kur 3 dienos po mano prasymo - man laisvadienis! Manau tai pades, jei iskils teisminis procesas?

PS - siandien buvau imoneje - mano prasymas direktoriaus nepasirasytas, i sodra apie atleidima nepranesta. Kokiu str bus pranesta neaisku. Bankroto administratoriaus nera, kaip supratau. Imones "Pasala"internete tarp saraso paskelbusiu bankroto procedura- nera! Anekdotas :-D
Juokas pro asaras, nezinau kaip ir kas daryt, kas bus toliau... :-x
»08.06.10 - 21:25 Anketa

§Nerija # 8
Mėgstantis(-i) padėti
Mėgstantis(-i) padėti

Nerija





Jūsų teisės yra tokios pačios kaiip ir dirbančiųjų. Jūs turitę teisę paduoti darbdavį į teismą su reikalavimu įforminti darbo sutarties nutraukimą ir reikalavimu priteisti darbo užmokestį su delspinigiais. Darbdavio grasinimai pravaikšta yra neteisėti ir tokią nuobaudą nesunkiai nuginčytumėte teisme, tačiau ar verta laukti tos nuobaudos paskyrimo?
»09.06.10 - 02:52 Anketa

§Robikas # 9
Naujokas
Naujokas

Robikas





Tai faktiskai as dar neatleistas pagal joki str, atseit isakymo nepasirases direktoriu, delto negali pranest i sodra... kazkas panasaus.
Kiek zinau isakymas paruostas pagal mano prsyma- 128 str...
Taciau panasu kad bandoma itikint pakeist.

Mano supratimu neturiu kuo skust kolkas, kol is imones puses nezengtas zingsnis, tik zodiniai prasymai / tikinimai ir neaisku ka jie istikruju darys ir tt ;-)
»09.06.10 - 23:24 Anketa

§Robikas # 10
Naujokas
Naujokas

Robikas





Tai faktiskai as dar neatleistas pagal joki str, atseit isakymo nepasirases direktorius, delto negali pranest i sodra... kazkas panasaus.
Kiek zinau isakymas paruostas pagal mano prasyma- 128 str...

Taciau panasu kad bandoma itikint pakeist.

Mano supratimu neturiu kuo skust kolkas, kol is imones puses nezengtas zingsnis, tik zodiniai prasymai / tikinimai ir neaisku ka jie istikruju darys ir tt ;-)
Nezinau laukt kol iformins, gal susiprotes imone pagal 128, kaip ir registruotas prasymas, tada viskas OK.

Jei ne, nors gal pries laika klausiu - kokie mano pirmi zingsniai?? :-x
Kur pradzioj kreiptis? - Darbo i-ja?

[ Redaguotas Robikas 10.06.2010 - 00:26 ]
»09.06.10 - 23:26 Anketa
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.30255 sekundės -