DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos : Užduok klausimą : Del kurybiniu atostogu 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#478: Svečiai
#0: Vartotojai
#5714: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos

     ≡  Del kurybiniu atostogu


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Laba diena. Norejau tiksliau suzinoti, kiek maksimaliai galima prasyti is darbdavio kurybiniu atostogu ir kokie teises aktai reglamentuoja. Mano darbo sutartyje nera numatyta. O Darbo kodekse parasyta, kad kūrybinių atostogų trukmę, suteikimo ir apmokėjimo tvarką reglamentuoja įstatymai, darbo ir kolektyvinė sutartis.
Pusei metu darbdavys jau isleides mane kurybiniu atostogu, ju neapmoka visiskai. Man dar reiktu prasitesti kokiems 3-5 menesiams.... man gali ju neapmoketi.... Bet svarbu, kad pratestu, nes turiu uzbaigti disertacija..
Taciau niekur neradau teises aiktuose, kiek ilgai galima buti kurybinese atostogose.
Ir jei darbdavyus nesitukti man ju pratesti ar jis butu teisus?
Is anksto aciu uz pagalba.
»07.06.10 - 22:07

§Nerija # 2
Mėgstantis(-i) padėti
Mėgstantis(-i) padėti

Nerija





Tai nauja (tokių atostogų anksčiau galioję darbo teisės aktai nenumatė) atostogų rūšis, minima Darbo kodekso 182 straipsnyje. Kodeksas šią atostogų rūšį aptaria labai šykščiai, tik paminima, kad kūrybinės atostogos suteikiamos disertacijai baigti, vadovėliams rašyti ir kitais įstatymų nustatytais atvejais. Kodekse nurodoma, kad kūrybinių atostogų trukmę, suteikimo ir apmokėjimo tvarką reglamentuoja įstatymai, darbo ir kolektyvinė sutartis. Kadangi įstatymai šito neaptaria (bent kol kas), šie klausimai turėtų būti aptarti kolektyvinėje sutartyje arba suderinami šalių susitarimu.
Manau, kad Jūs turite tartis su darbdaviu. Jeigu jis nesutiks, jis bus teisus, atsižvelgiant į Jums suteiktų atostogų trukmę - Jums jau buvo sutiektas pusmetis, todėl manau, kad tik darbdavio geranoriškumas Jums šiuo atveju gali padėti.
»08.06.10 - 21:19 Anketa
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.19094 sekundės -