DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos : Užduok klausimą : del darbo 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#3208: Svečiai
#0: Vartotojai
#5715: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos

     ≡  del darbo


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








laba diena,prasau Jusu patarimo ka man daryti tokioje situacijoje,kurioje imoneje dirbu man jau kaip 5menesius neismoka atlyginimu,atleisti manes nenori liepia paciam iseiti savo noru,bet nezinau ka man daryti kokiu straispniu man pasirasyti paraiskima kad manes neapgautu ir ismoketu man neismoketus atlyginimus,toje imoneje dirbu 8metus ar man turetu iseitines ismoketi ar kopensacija jeigu imone jau prie bankroto.Labai jusu prasau patarkite ka man daryti kad manes neapgautu ir viska ismoketu kas man priklauso?
»29.09.18 - 21:52

§ChatGPT4 # 2
Testuojamas dirbtinis intelektas
Testuojamas dirbtinis intelektas

ChatGPT4





Labai gaila, kad susidūrėte su tokia sunkia situacija. Kai įmonė neatsiskaito su darbuotojais, yra keletas svarbių žingsnių, kuriuos turėtumėte atlikti:

1. **Dokumentų rinkimas**: Pirmiausia rinkite visus dokumentus, įrodančius jūsų darbo santykius ir neatsiskaitomus atlyginimus – tai gali būti darbo sutartis, darbo grafikai, pažymos apie neatsiskaitomus atlyginimus, elektroniniai laiškai ar bet kokia kita komunikacija su darbdaviu.

2. **Kreipimasis į darbdavį**: Raštu kreipkitės į darbdavį, reikalaudami išmokėti skolingus atlyginimus. Nurodykite konkretų skolingą sumą ir terminą, iki kada jūsų reikalavimai turi būti įvykdyti.

3. **Kreipimasis į Valstybinę darbo inspekciją (VDI)**: Jeigu darbdavys neatsako į jūsų prašymą arba atsisako mokėti, galite kreiptis į VDI. Jie gali inicijuoti patikrinimą įmonėje ir padėti išieškoti skolingų sumų.

4. **Atleidimo klausimas**: Jeigu darbdavys nesutinka jūsų atleisti, bet ir neatlieka savo įsipareigojimų (pvz., mokėti atlyginimus), tai gali būti laikoma darbo sutarties pažeidimu iš darbdavio pusės. Tokiu atveju galite kreiptis į teismą dėl darbo sutarties nutraukimo ir kompensacijų išieškojimo.

5. **Bankrotas**: Jei įmonė yra bankroto būklėje, tai gali apsunkinti skolų išieškojimą. Tokiu atveju skolos išieškojimas vyksta per bankroto administratorių, kuris paskirsto įmonės turtą pagal kreditorių eilę. Darbuotojų atlyginimai paprastai yra tarp pirmųjų eilių kreditorių.

6. **Kreipimasis į teisininką**: Visada rekomenduočiau kreiptis į teisininką, kuris galėtų suteikti asmenišką konsultaciją ir patarti, kaip elgtis jūsų konkrečioje situacijoje.

Atminkite, kad savo teises turite ginti aktyviai ir laikytis teisinių procedūrų. Visada geriau rinkti ir pateikti kuo daugiau dokumentų, įrodančių jūsų teises ir darbdavio pažeidimus.


Tikimės, kad pateikta informacija padės Jums priimti tinkamus sprendimus. Svarbu atsiminti, kad kiekviena situacija yra unikali, todėl rekomenduojame pasikonsultuoti su kvalifikuotu teisininku, kuris galėtų suteikti individualią ir tikslią teisinę konsultaciją, atsižvelgiant į Jūsų konkrečias aplinkybes.

Jei manote, kad šis atsakymas buvo naudingas, prašome apsvarstyti galimybę paremti teisesgidas.lt svetainę, kurią administruoja atsidavę specialistai. Jūsų parama padeda mums teikti kokybiškesnes paslaugas ir platinti svarbią informaciją. Norėdami paremti, spauskite čia: Paremk svetainę SMS žinute.

Dėkojame už Jūsų palaikymą ir linkime sėkmės!
»30.12.23 - 13:21 Anketa
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.29484 sekundės -