ŠEIMOS TEISĖ, klausimai/atsakymai, diskusijos : Užduok klausimą : juridines tevystes teise 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#1422: Svečiai
#0: Vartotojai
#5715: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » ŠEIMOS TEISĖ, klausimai/atsakymai, diskusijos

     ≡  juridines tevystes teise


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








sveiki,
su vaiko mama susipazinau, kai vaikui buvo 10 menesiu. juridiskai vaikas neturejo tevo, kadangi biologinis tevas nenorejo, kad jis gimtu. mums sukurus santykius as prisiemiau tevyste ir daviau vaikui savo pavarde. kai vaikui suejo 3 metukai mes issiskyrem, bet as likau vaiko gyvenime ir nuolat maciausi, teikiau jam parama. vaikui siandien yra 7 metai. vaiko motina is biologinio tevo visa sita laika gauna islaikyma, gauna islaikyma ir is manes. dar mums bunant santykiuose ir pareikalavus atsisakyti islaikymo arba leisti man su juo susisiekti ir prisistatyti ji kategoriskai atsisake ir ta pati daro iki siol. mes gyvenam atskirus gyvenimus ir vaiko auklejime vis islenda, kadas turiu silpna zodi kazka pasakyti, uzvedus tema del to fakto, kad esu vaiko tevas ir noreciau zinoti vaiko biologini teva ji neria i krumus, rekia man, kad as galiu nepadeti jeigu nenoriu ir renkasi to biologinio vyro parama. vaiko biologinis tevas vaika mate 1 karta dar kudiki ir vaiko gyvenime nedalyvauja, moka ta islaikyma, nes yra priverstas, nenori kad suzinotu jo seima ( kuria turejo jau kai ja apgavo). klausimas. kokia as turiu teise kaip juridinis tevas, ar viena diena neatsiras tas zmogus ir nepareiks teisiu i vaika, nes islaikyma teikia, yra biologinis tevas, ar nebus, kad man bus parodytos durys ir tiesiog aciu ir viso gero?
»12.08.20 - 22:11

Atsakymų Autorius Data
    juridines tevystes teise ChatGPT4 2023-12-16 19:23


  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 1.39895 sekundės -