ŠEIMOS TEISĖ, klausimai/atsakymai, diskusijos : Užduok klausimą : dėl nepilnamečio vaiko pavardės pakeitimo 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#1350: Svečiai
#0: Vartotojai
#5715: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » ŠEIMOS TEISĖ, klausimai/atsakymai, diskusijos

     ≡  dėl nepilnamečio vaiko pavardės pakeitimo


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Išsiskyriau prieš pusę metų. Teismai truko daugiau kaip metus, nes vyras nesutiko skirtis ir norėjo prisiteisti dalį man dovanoto namo.Oficialių pajamų jis neturėjo, namo pagerinimas buvo vykdomas "išsimokėtinai", lėšas nurašant iš mano banko sąskaitos.Jis sugebėjo pasamdyti turto vertintojus, kurie "įrodė", kad jis pristatė garažą ir kt. namo dalis savo lėšomis, nors visi statiniai buvo pastatyti dar gerokai prieš mūsų santuoką (dokumentuose tai matėsi-teismui tai nebuvo įrodymas).Per tiek laiko pablogėjo man sveikata, ištiko insultas. Sutikau su sunkiomis skyrybų pasekmėmis, vardan ramybės. Pasirašiau, kad vyras "sumoka" man tam tikrą sumą alimentų, kol dukrai sueis 18 metų, o aš tą pačią sumą sumoku jam už namo "pagerinimą".
Bėda dar nevisa. Aš susitaikiau su sunkia materialine padėtimi ( jis niekada šeimos neišlaikė, o kaupė santaupas sau), nors likvidavo mano darbovietę ir likau su skolomis , be darbo. Per pusę metų nepasidomėjo, ar vaikai turi valgyti (nežino, kad mėnuo, kaip turiu darbą).
Buvęs vyras gyvena su ilgamete savo drauge, laukia naujagimio, tačiau napemiršta kontoliuoti ir mano gyvenimo naktiniais skambučiais ir įžeidinėjimu, šmeižtu. Dėl tokios neteisybės labai išgyvena nepilnametė dukra. Tėvas jos netik nelanko, nepasveikina su gimtadieniu, mieste susitikęs apsimeta, kad nepažysta, susirgusios netik neaplankė(nors informavau), bet ir neatsiliepia į jos skambučius. Ji nori pasikeisti pavardę kaip mano(po skyrybų susigrąžinau mergautinę). Žinau, kad ji dar per maža (tik 10 metų), kad galėtų pareikšti savo valią pavardės pakeitimui.Ar galimas pavardės pakeitimas, jei įtikinčiau jos tėvą pasirašyti sutikimą, jog jis tam neprieštarauja?
»25.06.10 - 00:53

§Vaidotas # 2
Intelektinis Rėmėjas
Intelektinis Rėmėjas

Vaidotas



IšŠiauliai


Labas vakaras.
Pavardės keitimas galimas, jeigu vyras sutinka, tereikia nuvykti pagal deklaruotos vietos civilinės metrikacijos skyrių kartu ir užpildyti dokumentus ir apmokėti už proceduras. Rekomenduočiau pirma nuvykti pas civilines metrikacijos darbuotojus pasitarti kokių dokumentų reiktų pristatyti. Jeigu vyras visdėlto nenorėtų ir (ar ) nebesutiktų pakeisti pavardės, visuomet yra ir teisminis kelias.
Pagarbiai Vaidotas.


Ką turėčiau žinoti prieš rašydamas ieškinį, pareiškimą, prašymą, atsiliepimą rasi čia.

Pasinaudok pirmine teisine pagalba NEMOKAMAI nepriklausomai nuo turto ir pajamų,

Pasinaudok antrine (procesine) teisine paglaba
Nemokamų advokatų skyrimo tvarka ir kokioje savivaldybėje, kas gali padėti užpildyti prašymą rasi čia.,
Kokių dokumentų reikia ir kada priklauso antrinė (procesinė) teisinė pagalba rasi čia.

Prieš užduodami klausimą perskaitykite D.U.K. dažnai užduodamus klausimus ir diskusijose pateiktus klausimus ir ats
»25.06.10 - 01:22 Anketa Aplankyti tinklapį
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.23213 sekundės -