ŠEIMOS TEISĖ, klausimai/atsakymai, diskusijos : Užduok klausimą : Kaip prisiteisti alimentus jei nesame issiskyre 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#514: Svečiai
#0: Vartotojai
#5714: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » ŠEIMOS TEISĖ, klausimai/atsakymai, diskusijos

     ≡  Kaip prisiteisti alimentus jei nesame issiskyre


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Sveiki. Man rupi sis klausimas:su vyru kuri laika nebegyvename kartu. Esame susituoke ir turim 5 metu dukra. Taip pat yra busto paskola,kitos vartojamosios paskolos ir dar antstoliu vykdomasis rastas,pagal kuri is musu abieju atlyginimu isskaiciuoja tam tikra pinigu suma. Is vyro nesulaukiu jokios materialines pagalbos, maitinames is mano tevu,pas kuriuos dabar gyvename,pinigu. Noreciau suzinoti,ar yra galimybe is vyro prisiteisti pinigus vaiko islaikymui, o tik po to skirtis? ir jei galima,kokius dokumentus reikia pateikti ir kur pateikti? Busiu dekinga uz issamius atsakymus.
»08.07.10 - 14:38

§Vaidotas # 4
Intelektinis Rėmėjas
Intelektinis Rėmėjas

Vaidotas



IšŠiauliai


Laba diena.
galima prisiteisti supaprastinta tvarka, dokumentų blankus yra patvirtinusi teisingumo ministerijačia
Užpildytas pareiškimas paduodamas apylinkės teismui pagal savo gyvenamąjąj vietą.
jeigu nemokate užpildyti pati, jums tai gali padėti padaryti valstybės nemokamas advokatas.
Jus taip pat gali dominti D.U.K. -> Šeimos teisė ->
kokia suma ir kas gali būti priteista vaiko išlaikymui
Pagarbiai Vaidotas

[ Redaguotas Vaidotas 08.07.2010 - 15:08 ]


Ką turėčiau žinoti prieš rašydamas ieškinį, pareiškimą, prašymą, atsiliepimą rasi čia.

Pasinaudok pirmine teisine pagalba NEMOKAMAI nepriklausomai nuo turto ir pajamų,

Pasinaudok antrine (procesine) teisine paglaba
Nemokamų advokatų skyrimo tvarka ir kokioje savivaldybėje, kas gali padėti užpildyti prašymą rasi čia.,
Kokių dokumentų reikia ir kada priklauso antrinė (procesinė) teisinė pagalba rasi čia.

Prieš užduodami klausimą perskaitykite D.U.K. dažnai užduodamus klausimus ir diskusijose pateiktus klausimus ir ats
»08.07.10 - 15:08 Anketa Aplankyti tinklapį

Svetys # 5








Sveiki. Kaip jus ir pataret, as parasiau teismui ieskini supaprastinta tvarka del islaikymo priteisimo, pridejau visus reikalingus dokumentus(ieskini, vaiko gim.liudijima,santuokos liudijima,vyro pazyma apie darbo uzmokesti). Teismasatsisake priimti pareiskima. Cituoju : remiantis CPK 111 str. 2 d. 2 p. prie kiekvieno dokumento turi buti prideti irodymai,patvirtinantys sias aplinkybes. Pagal CPK 114 str. 1 d.,dalyvaujantis byloje asmuo, kuris procesinio dokumento turini pagrindzia rasytiniais irodymais, prideda ju originalus arba nuorasus, patvirtintus teismo,notaro...pareiskejos pateikti dokumentai(vaiko gimimo liudijimas)neatitinka minetu reikalavimu. Del nurodyto pareiskima del teismo isakymo isdavimo atsisakytina priimti kaip neatitinkanti bendruju reikalavimu, keliamu procesiniu dokumentu turiniui ir formai(CPK 435 str. 2 d. 1 p.)

Ar jus galetumet isaiskinti suprantama kalba, ka tai reiskia? ka as neteisingai padariau ir ka tureciau padaryti,kad teismas priimtu mano ieskini? ir dar turiu klausima del zyminio mokescio. As nieko nemokejau, nes nezinau ar reikia.
»04.08.10 - 08:25

§Vaidotas # 6
Intelektinis Rėmėjas
Intelektinis Rėmėjas

Vaidotas



IšŠiauliai


Laba diena.
Pateikiant teismui reikia, paprašyti teismo patvirtinti kopijas, o jeigu priimantis asmuo tokios teisės neturi rašomas raštiškas prašymas pridedant originalą. Paršymo turinys toks" prašau teismo patvirtinti dokumentų kopiją(as) ir originalą grąžinti jį patvirtinus. Taip pat pateikiama tiek kopijų, kiek teisme yra šalių, t.y. vienas pareiškimas ir vienas vaiko gimimo liudijimo kopija teismui, kitas pareiškimas ir gimimo liudijimo kopija vaiko tėvui. Taip pat rekomenduotina pridėti asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopijas. Jeigu gyvenate kaimiškoje teritorijoje, jūsų dokumentų kopijų tikrumą turi teisę patvirtinti ir seniūnas(vaiko gimimo ludijima... etc.)
Kaip rašyti ieškinius, pareiškimus, daugiau informacijos rasite http://www.teisesgidas.lt/modules/sections/index_op_viewarticle_artid_214.html
Pagarbiai Vaidotas.


Ką turėčiau žinoti prieš rašydamas ieškinį, pareiškimą, prašymą, atsiliepimą rasi čia.

Pasinaudok pirmine teisine pagalba NEMOKAMAI nepriklausomai nuo turto ir pajamų,

Pasinaudok antrine (procesine) teisine paglaba
Nemokamų advokatų skyrimo tvarka ir kokioje savivaldybėje, kas gali padėti užpildyti prašymą rasi čia.,
Kokių dokumentų reikia ir kada priklauso antrinė (procesinė) teisinė pagalba rasi čia.

Prieš užduodami klausimą perskaitykite D.U.K. dažnai užduodamus klausimus ir diskusijose pateiktus klausimus ir ats
»04.08.10 - 09:03 Anketa Aplankyti tinklapį

Svetys # 7








Aciu. Tai kaip supratau, tureciau is naujo kreiptis i teisma, prideti dokumentu patvirtintas kopijas. O vaiko tevui irgi tureciau nusiusti toki pat laiska? jis pilnai sutinka su mano salygom. Ir kas del zyminio mokecio? Ar tureciau ka nors moketi?
»04.08.10 - 09:41

§Vaidotas # 8
Intelektinis Rėmėjas
Intelektinis Rėmėjas

Vaidotas



IšŠiauliai


Dalyje supratote teisingai, o dėl įteikimo ir padavimo tvarkos neteisingai.
Abudu egzempliorius reikia pateikti teismui, teismas priėmęs sprendimą ir nustatęs, kad procesiniai dokumentai parengti tinkamai, tik tada persiunčia atsakovui, O kas liečia žyminio mokesčio rekomenduotina prašyti atleisti nuo žyminio mokesčio mokėjimo, t.y. priteisti jį iš atsakovo arba prašyti teismo nurodyti, kokio dydžio žyminį mokestį reikia sumokėti. Teismas dėl jūsųs prašymo priimtų atskirą nutarimą. Nes esant bent vieno cento trūkuimui turės priimti nutartį, kad reikia primokėti, o sumokėjus perdaug reikės rašyti prašymą, kad grąžintų žyminį mokestį, teismas turės priimtsi sprendimą ir su įsiteisėjusiu sprendimu jums dar reikės eiti į mokesčių inspekciją ir ten surašyti dar vieną prašymą.
Pagarbiai Vaidotas.

[ Redaguotas Vaidotas 04.08.2010 - 13:54 ]


Ką turėčiau žinoti prieš rašydamas ieškinį, pareiškimą, prašymą, atsiliepimą rasi čia.

Pasinaudok pirmine teisine pagalba NEMOKAMAI nepriklausomai nuo turto ir pajamų,

Pasinaudok antrine (procesine) teisine paglaba
Nemokamų advokatų skyrimo tvarka ir kokioje savivaldybėje, kas gali padėti užpildyti prašymą rasi čia.,
Kokių dokumentų reikia ir kada priklauso antrinė (procesinė) teisinė pagalba rasi čia.

Prieš užduodami klausimą perskaitykite D.U.K. dažnai užduodamus klausimus ir diskusijose pateiktus klausimus ir ats
»04.08.10 - 13:54 Anketa Aplankyti tinklapį

Svetys # 9








Del dokumentu pateikimo supratau. Noriu issiaiskinti del zyminio mokescio dar. As,kaip ieskove,galiu buti atleidziama nuo jo mokejimo ir prasyti teismo, kad ji sumoketu atsakovas. Taciau nerandu pavyzdzio,kaip kreiptis i teisma del atleidimo nuo mokescio, nera jokios formos
»04.08.10 - 15:14

§Vaidotas # 10
Intelektinis Rėmėjas
Intelektinis Rėmėjas

Vaidotas



IšŠiauliai


Labas vakaras.
Patvirtinto kokios nors prašymo formos dėl atleidimo nuo žyminio mokesčio nėra. Tai laisva forma surašytas rpašymas, kuris gali būti pateikiamas teismui arba visoms šalims, čia kaip ieškovui atrodo geriau.
Prašymas atitinkamai motyvuojamas:
Prašau teismą atleisti nuo žyminio mokesčio, dėl sunkios mano materialinės padėties, šiuo metu esu bedarbė (pridedamas bedarbio pažymėjimas.
arba
Prašau teismą atlesti nuo žyminio mokesčio, nes šiuo metu mano pajamos yra labai mažos, esu socialinės paramos gavėja(pridedamas socialinės paramos gavėjo pažyma iš socialinės paramos skyriaus)
arba
Prašau teismą atleisti nuo žyminio mokesčio, nes šiuo metu mano pajamos yra smarkiai sumažėjusios, gaunu mažiau kaip 800 litų į mėnesį, reikia išlaikyti vaiką ir dar reikia grąžinti paskolas bankui, kiekvieną mėnesį mokant beveik 400 litų (pridedama sutartis su banku bendrosji ir specialioji dalys)
arba
prašau teismą atleisti nuo žyminio mokesčio, nes mano pajamos viršija pirmą vyriausybės lygį šimtui procentų finansuojamam advokatui gauti(pridedamas VGTP tarnybos sprendimas teikti tik penkiasdešimt procentų VF teisinę pagalą arba atsisakyti teiti tokią teisinę pagalbą), tačiau nors ir viršiju pagal turimą turtą norint gauti šimtu procentų finansuojamą advoakatą, tačiau pagal gaunamas pajamas atitinku šimtu procentų finansuojamą. Šiuo metu mano padėtis labai sunki ir patyrus papildomas išlaidas man būtų labai sunku, šiuo metu išlaiku neįgalią mamą(pridedamas teismo sprendimas dėl mamos globėjo rūpintojo nustatymo), mano pajamos mažos (pridedama metinė gyventojo šeimos turto deklaracija fr0001 už paskutinius dvylika mėnesių, esu bedarbė ....
ir t.t. ir pan.
Tikiuosi užvedžiau ant kelio.
Sėkmės Vaidotas.


Ką turėčiau žinoti prieš rašydamas ieškinį, pareiškimą, prašymą, atsiliepimą rasi čia.

Pasinaudok pirmine teisine pagalba NEMOKAMAI nepriklausomai nuo turto ir pajamų,

Pasinaudok antrine (procesine) teisine paglaba
Nemokamų advokatų skyrimo tvarka ir kokioje savivaldybėje, kas gali padėti užpildyti prašymą rasi čia.,
Kokių dokumentų reikia ir kada priklauso antrinė (procesinė) teisinė pagalba rasi čia.

Prieš užduodami klausimą perskaitykite D.U.K. dažnai užduodamus klausimus ir diskusijose pateiktus klausimus ir ats
»04.08.10 - 21:42 Anketa Aplankyti tinklapį

Svetys # 11








Sveiki. Kreipiuosi i jus dar karta del pareiskimo prisiteisti islaikyma vaikui. Yra tokia firma Artilex, kuri teikia pagalba ruosiant dokumentus teismui, tai jie pasake, kad teismui reikia tik vieno egzemplioriaus ir kad pareiskime reikia iskart irasyti banko saskaitos numeri. Na ir dar pasake, kad jie gali istaisyti mano pareiskima, tai kainuo tu 40 litu, o jei as noriu, kad jie paruostu visus dokumentus teismui, tai kainuos 195 litus. Kainos baisios...
»12.08.10 - 09:35

§Vaidotas # 12
Intelektinis Rėmėjas
Intelektinis Rėmėjas

Vaidotas



IšŠiauliai


Laba diena.
Kainos palyginti normalios. Pigiau gautūsi tik pas valstybės finansuojamus advokatus. Pamėginkite kreiptis ten. www.teisinepagalba.lt
Pagarbiai Vaidotas.


Ką turėčiau žinoti prieš rašydamas ieškinį, pareiškimą, prašymą, atsiliepimą rasi čia.

Pasinaudok pirmine teisine pagalba NEMOKAMAI nepriklausomai nuo turto ir pajamų,

Pasinaudok antrine (procesine) teisine paglaba
Nemokamų advokatų skyrimo tvarka ir kokioje savivaldybėje, kas gali padėti užpildyti prašymą rasi čia.,
Kokių dokumentų reikia ir kada priklauso antrinė (procesinė) teisinė pagalba rasi čia.

Prieš užduodami klausimą perskaitykite D.U.K. dažnai užduodamus klausimus ir diskusijose pateiktus klausimus ir ats
»13.08.10 - 18:13 Anketa Aplankyti tinklapį
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.20032 sekundės -