ŠEIMOS TEISĖ, klausimai/atsakymai, diskusijos : Užduok klausimą : prašau patarimo 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#5657: Svečiai
#0: Vartotojai
#5715: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » ŠEIMOS TEISĖ, klausimai/atsakymai, diskusijos

     ≡  prašau patarimo


  
  Atspausdinti temą 

§goda # 1
Naujokas
Naujokas

goda





Sveiki.Teismas vyksta dėl alimentų pilnametei dukrai,kuri mokosi vidurinėje mokykloje.Dukra iš pirmos santuokos,tačiau šiuo metu mes su vyru auginam 4 metukų dukrą,kuri turi negalia.Vyresnioji dukra prašo 400 lt.alimentų,tačiau mano vyras nesutinka su tokia suma.Pirmas posėdis įvyko,o į antrą atsakovė neatėjo ,nes naudosis advokato paslaugomis.Mes kreipėmės į savivaldybę,antrinę teisinę pagalbą.50 procentų advokato paslaugos bus kompensuojamos.Dar teiseja įtraukė manę į bylą,tai dabar kaip tretysis asmuo turiu parašyti atsiliepimą į pareikštą ieškinį.Gal galit patarti kaip tai padaryti?Suprantu,jog ieškovas vyro dukra,o aš tretysis asmou?Šeip rašyčiau kaip vyro atsiliepimą,jis atsakovas.O man kaip rašyti?atsiprašau jei kvailai paklausiau,bet niekada su teismais neturėjau jokio reikalo.O gal ir aš galiu kreiptis į pirminę teisinę pagalba?
»19.07.10 - 20:21 Anketa

§Vaidotas # 2
Intelektinis Rėmėjas
Intelektinis Rėmėjas

Vaidotas



IšŠiauliai


Laba diena.
jeigu esate tretysis suinteresuotas asmuo taip ir rašote
viršuje per vidurį, tretyssi suinteresuotas asmuo bylos baigtimi Vardis Pavardis asmens kodas 48211111111 gyv. Vilniaus g. 0-0
iš naujos eilutės kairės paraštės
Miesto (rajono) apylinkės teismui
teismo adresas
Išvardinamos kitos jums byloje žinomos šalys
tada per vidurį
Atsiliepimas civilinėje byloje Nr. XXXX/2010
ir dėstymas, motyvai ir įrodymai bei reziume
Teismo prašau:
1. Nepriteisti 400, o priteisti 200 Lt, nes tėvas turi skirti vienodai tiek dėmesio abimes vaikams, ir neturi nukentėti kitov aiko interesai.
2. Ieškinio dalį atmesti prašančia 400 priteisti vaiko naudai
3. priteisti mano patritas bylinėjimosi išlaidas iš ieškovės....
Daugiau ino rasite, straipsnyje, kaip rašyti ieškinį. Čia įvardinta forma nėra vienintelė teisinga, kadangi jums paskirtas advokatas, atsiliepimą turėtų surašyti ir konsultuoti jus jis.
Pagarbiai Vaidotas.


Ką turėčiau žinoti prieš rašydamas ieškinį, pareiškimą, prašymą, atsiliepimą rasi čia.

Pasinaudok pirmine teisine pagalba NEMOKAMAI nepriklausomai nuo turto ir pajamų,

Pasinaudok antrine (procesine) teisine paglaba
Nemokamų advokatų skyrimo tvarka ir kokioje savivaldybėje, kas gali padėti užpildyti prašymą rasi čia.,
Kokių dokumentų reikia ir kada priklauso antrinė (procesinė) teisinė pagalba rasi čia.

Prieš užduodami klausimą perskaitykite D.U.K. dažnai užduodamus klausimus ir diskusijose pateiktus klausimus ir ats
»20.07.10 - 08:34 Anketa Aplankyti tinklapį
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.32678 sekundės -