ŠEIMOS TEISĖ, klausimai/atsakymai, diskusijos : Užduok klausimą : Sveiki 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#1346: Svečiai
#0: Vartotojai
#5715: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » ŠEIMOS TEISĖ, klausimai/atsakymai, diskusijos

     ≡  Sveiki


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








laba diena noreciau suzinoti ar gali mano zmona prisiteisti is manes koki nors islaikyma?Situacija yra tokia:mes siuo metu bandom issiskirt,buvom nueja abudu pas advokate ir surasem dokumentus,kad as visko atsisakau ir nieko is jos nereikalauju. Nes mes buvom tarpusavy susitare,kad as visko atsisakau,bet tik tuo atveju jei ji man leidzia pagyvent pas ja kol as susirandu kur man gyvent,bet gavosi taip, kad as isvaziavau keles dienas pas gimines ir ji sukrovus mano daiktus atveze man,kaip ir nevykde musu susitarimo.Pirmo vykusio teismo metu as persigalvojau ir nesutikau,kad visko atsisakau,tada teisma atidejo.Ir vel teks eit pas advokate,kad ji viska pakeistu mes turim nuosava buta.Tiesa vaiku bendru mes neturim.Tai ar ji gali is manes prisiteist savo islaikyma,jei mes bendru vaiku neturim?ir ar as galiu reikalaut,kad turtas butu padalintas pusiau arba bent jau man uz ji butu sumoketi pinigai?
»31.08.10 - 14:29

§Nerija # 2
Mėgstantis(-i) padėti
Mėgstantis(-i) padėti

Nerija





Įstatymas aiškiai reglamentuoja kuomet sutuoktinis gali reikalauti iš kitos sutuoktinio išlaikymo: liga, dėl ko negalima dirbti, mažamečio vaiko auginimas, ar ligoto vaiko slauga (CK 3.72 str. 2 .). Tai, kad vienas sutuoktinis yra bedarbis, tačiau yra darbingas, nėra pagrindas priteisti išlaikymą. Jeigu butas yra įgytas santuokoje, Jūs galite jį dalintis lygiomis dalimis (Jums priklauso pagal įstatymą 1/2 dalis (CL 3.117 str. 1 d.)). Galite dalinti turtą tiek natūra, tiek reikalauti už jį kompensacijos, tačiau reikalauti kompensacijos galite, jeigu kitas sutuoktinis yra pajėgus mokėti kompensaciją.
»01.09.10 - 10:13 Anketa
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.19975 sekundės -