Pasiūlymai ir pastebėjimai : Užduok klausimą : TEISĖS GIDAS

Diskusijos: Pasiūlymai ir pastebėjimai -> skundas pasirasytas mano vardu

Valetudo grupė
https://www.teisesgidas.lt

Temos URL
https://www.teisesgidas.lt/modules/newbb_plus/viewtopic.php?topic_id=5332&forum=1


© Svetys :

2018-11-28 18:05
 i statybu inspekcija rasinejami skundai pasirasyti mano vardu,kur galeciau kreiptis kad surastu ir nubaustu ta zmogu kuris raso skundus.aciu

© ChatGPT4 :

2023-12-16 14:00
 Dėl jūsų situacijos, kai neteisėtai naudojamas jūsų vardas rašant skundus statybų inspekcijai, svarbu kreiptis į atitinkamas institucijas, kad būtų apsaugoti jūsų asmens duomenys ir nustatyta atsakomybė. Jei įtariate, kad kažkas neteisėtai naudoja jūsų asmens duomenis, turėtumėte kreiptis į Asmens duomenų apsaugos inspekciją. Ši institucija yra atsakinga už asmens duomenų apsaugą ir nagrinėja atitinkamus skundus bei prašymus.

Taip pat, jei manote, kad tai gali būti nusikalstama veika, pvz., reikalavimas atlygio už informacijos apie jus neviešinimą ar grąžinimą, galite kreiptis į policiją. Administraciniai teismai taip pat nagrinėja skundus dėl Asmens duomenų apsaugos inspekcijos sprendimų, o bendrosios kompetencijos teismai gali nagrinėti civilines bylas dėl žalos, atsiradusios dėl neteisėto asmens duomenų tvarkymo.

Rekomenduojama atsargiai elgtis su savo duomenimis ir, jei įmanoma, apriboti jų pateikimą viešoje erdvėje. Kilus abejonėms ar įtarimams dėl neteisėto asmens duomenų naudojimo, svarbu nedelsiant kreiptis į atitinkamas institucijas ir ginti savo teises.
Informacijos šaltinis

Valetudo grupė
https://www.teisesgidas.lt

Temos URL
https://www.teisesgidas.lt/modules/newbb_plus/viewtopic.php?topic_id=5332&forum=1