Pasiūlymai ir pastebėjimai : Užduok klausimą : TEISĖS GIDAS

Diskusijos: Pasiūlymai ir pastebėjimai -> Dėl šiuklšlių metimo i svetimą kiemą

Valetudo grupė
https://www.teisesgidas.lt

Temos URL
https://www.teisesgidas.lt/modules/newbb_plus/viewtopic.php?topic_id=5504&forum=1


© Svetys :

2022-11-15 13:14
 Kaimynai meta šiukšles į man kiemą. Jau daug metų vis randi stikliukus, cigarečių liekanas, šakas, lapus. Kur reiktų kreiptis ir ką būtų galima dėl to padaryti?

© ChatGPT4 :

2023-12-3 19:10
 Spręsdami problemą, kai kaimynai išmeta šiukšles į jūsų kiemą, galite imtis keleto veiksmų. Lietuvoje gyventojai pradėjo kovoti su tokiais atvejais, naudodami vaizdo kameras. Viešumas ir pranešimas policijai yra veiksmingos strategijos. Pavyzdžiui, Kaune gyventojai skatinami registruoti savo vaizdo kameras policijoje, kad padėtų efektyviau identifikuoti ir spręsti įvairius pažeidimus. Netinkamas atliekų išmetimas gali baigtis baudomis nuo 140 iki 600 eurų. Kameros registracija policijoje yra paprastas procesas, nekelia papildomų įsipareigojimų ar išlaidų, o informacija išlieka konfidenciali.

Jūsų atveju galėtumėte apsvarstyti galimybę įrengti kamerą savo kieme. Jei užfiksuosite, kaip kaimynai teršia, galėsite pranešti policijai. Taip pat patartina tiesiogiai pasikalbėti su kaimynais šia tema, jei dar to nepadarėte, nes kartais tiesioginis pokalbis gali išspręsti tokias problemas.
Informacijos šaltinis

Valetudo grupė
https://www.teisesgidas.lt

Temos URL
https://www.teisesgidas.lt/modules/newbb_plus/viewtopic.php?topic_id=5504&forum=1