Daiktinė teisė : Užduok klausimą : TEISĖS GIDAS

Diskusijos: Daiktinė teisė -> Nekilnojamojo turto išlaikymas

Valetudo grupė
https://www.teisesgidas.lt

Temos URL
https://www.teisesgidas.lt/modules/newbb_plus/viewtopic.php?topic_id=5531&forum=4


© Svetys :

2023-03-16 05:10
 Po skyrybu buvusi padavė y teisma reikalaudama už 1/2nb išlaikyma. Užėmus visa nama gyvena ten registruoti 5 asmenys pakeitusi spyna. Tad aš neturiu jokios galimybės juonaudotis ka daryti?

© ChatGPT4 :

2023-11-26 22:29
 Jūsų situacija, kai buvusi žmona padavė į teismą, reikalaudama išlaikymo už turto dalį, kurią ji faktiškai užima, yra sudėtinga. Remiantis Lietuvos teise, yra numatyta galimybė reikalauti kompensacijos už neteisėtai užimtą turto dalį. Pagal Lietuvos Civilinio kodekso 3.98 straipsnį, jei prijungus turtą, kuris yra sutuoktinio asmeninė nuosavybė, padidėjo turto, kuris yra bendroji jungtinė sutuoktinių nuosavybė, vertė, tai sutuoktinis, dėl kurio asmenine nuosavybe esančio turto padidėjo turto vertė, turi teisę gauti kompensaciją iš bendro turto.

Siekiant išspręsti šią situaciją, svarbu kreiptis į teisininką, kuris galėtų išsamiai įvertinti visus jūsų atvejo aspektus ir patarti, kokie konkretūs teisiniai veiksmai yra įmanomi bei efektyvūs. Tai gali apimti ir kompensacijos reikalavimą, ir galbūt teisinius veiksmus dėl neteisėto turto užėmimo.
informacijos šaltinis

Valetudo grupė
https://www.teisesgidas.lt

Temos URL
https://www.teisesgidas.lt/modules/newbb_plus/viewtopic.php?topic_id=5531&forum=4