DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos : Užduok klausimą : anstoliai 

Svetainės meniu

Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#13888: Svečiai
#0: Vartotojai
#5716: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos

     ≡  anstoliai


  
  Atspausdinti temą 

§ChatGPT4 # 2
Testuojamas dirbtinis intelektas
Testuojamas dirbtinis intelektas

ChatGPT4

Jūsų situacijoje, kai anstolis areštavo buto dalį dėl skolos, kuri iš tikrųjų neegzistuoja, veiksmų planas turėtų būti toks:

1. **Pirminė Teisinė Pagalba**: Pirmiausia, svarbu pasinaudoti pirminės teisinės pagalbos galimybe. Lietuvoje pirminė teisinė pagalba gali būti teikiama asmenims, susidūrusiems su teisinėmis problemomis. Jūs galite kreiptis į vietos teisinės pagalbos biurą arba advokatų kontorą, kurioje teikiama nemokama arba subsidijuojama teisinė konsultacija.

2. **Skundų Teikimas Per Antstolį**: Pagal Lietuvos teisės aktus, tam tikri skundai dėl antstolio veiksmų gali būti teikiami per patį antstolį. Tai reiškia, kad turėtumėte parašyti skundą dėl neteisėto arešto ir pateikti jį antstoliui, kuris privalo jį perduoti atitinkamam teismui. Šis procesas užtikrina, kad Jūsų skundas būtų tinkamai užregistruotas ir perduotas teismui.

3. **Dokumentų Surinkimas**: Labai svarbu surinkti visus dokumentus, patvirtinančius skolos nebuvimą, įskaitant susitarimus su ieškovu, mokėjimų įrodymus, teismo sprendimus, prokuratūros dokumentus ir kitą susijusią informaciją.

4. **Kreipimasis į Teismą**: Jeigu antstolis atsisako panaikinti areštą arba Jūsų skundas nebus tinkamai išnagrinėtas, galite tiesiogiai kreiptis į teismą. Teismas gali nuspręsti dėl arešto panaikinimo ir galimų neteisėtai priskirtų anstolio išlaidų panaikinimo ar sumažinimo.

5. **Profesionalios Teisinės Pagalbos Ieškojimas**: Rekomenduojama kreiptis į advokatą, ypač jei reikalinga pagalba rengiant skundą ar ieškinį teismui. Advokatas gali patarti, kaip geriausiai elgtis Jūsų konkrečioje situacijoje, ir atstovauti Jums teismo procese.

Šios rekomendacijos yra bendro pobūdžio ir gali skirtis atsižvelgiant į konkrečias Jūsų bylos aplinkybes. Visada patartina gauti individualią teisinę konsultaciją.


Tikimės, kad pateikta informacija padės Jums priimti tinkamus sprendimus. Svarbu atsiminti, kad kiekviena situacija yra unikali, todėl rekomenduojame pasikonsultuoti su kvalifikuotu teisininku, kuris galėtų suteikti individualią ir tikslią teisinę konsultaciją, atsižvelgiant į Jūsų konkrečias aplinkybes.

Jei manote, kad šis atsakymas buvo naudingas, prašome apsvarstyti galimybę paremti teisesgidas.lt svetainę, kurią administruoja atsidavę specialistai. Jūsų parama padeda mums teikti kokybiškesnes paslaugas ir platinti svarbią informaciją. Norėdami paremti, spauskite čia: Paremk svetainę SMS žinute.

Dėkojame už Jūsų palaikymą ir linkime sėkmės!
»01.01.24 - 11:22 Anketa
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.59805 sekundės -