CIVILINĖ TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos : Užduok klausimą : Anstoliai nesiima jokiu veiksmu isieskoti skola is kaltinink 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#1885: Svečiai
#0: Vartotojai
#5714: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » CIVILINĖ TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos

     ≡  Anstoliai nesiima jokiu veiksmu isieskoti skola is kaltinink


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Sveiki, kaip speju susiduriau su korumpuotais ignalinos anstoliai, esu nukentejusysis byloje. Teismas dar 2017 buvo laimetas pries kaltininkus. Anstoliams viskas perduota 2018 sausio menesi, kaltininkai yra 3 vienas laidojimo verslo ir dar keliu verslu savininkas, kitas ignalinos policijos virsininko Sidlausko sunus. Po siai dienai anstoliai galūma sakyti nesieme jokiu veiksmu issieskoti neturtine zala priteista teismo, anstoliai neatsako i mano uzklausaus, nor pinigai jiems sumoketi. Kiek zinau anstoliai yra pazystami su kaltininkais. Visi yra kaltinamieji yra darbingi ir dirbantys, bet anstoliai is ju darbo uzmokescio nesugeba isieskoti skolos, i mano rastiskus paklausimus kodel nieko neatsako. Vienas kaltininkas turi kelias prabangias masinas bet anstolis kazkodel is ju neisiesko skolos? Skola yra memaza. Jau nezinau ka daryti ir kas gali ginti mane nuo nesaziningu anstoliu veiklos.
Pagarbiai Kestutis
»05.07.18 - 17:09

Atsakymų Autorius Data
    Anstoliai nesiima jokiu veiksmu isieskoti skola is kaltinink ChatGPT4 2024-01-27 11:21


  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 1.13016 sekundės -