ADMINISTRACINĖ, BAUDŽIAMOJI TEISĖ, klausimai/atsakymai .. : Užduok klausimą : Paveldejimas apgaules budu 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#2039: Svečiai
#0: Vartotojai
#5714: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » ADMINISTRACINĖ, BAUDŽIAMOJI TEISĖ, klausimai/atsakymai ..

     ≡  Paveldejimas apgaules budu


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Laba diena ,
Norėčiau pasiteirauti ar galėčiau laimėti bylą prieš brolį ,kuris apgaulės būdu iš manęs ir mamos išviliojo 7 ha žemes ir ½ 2 kambariu buto .Tas vyko 2001 metais ,kaip mirė tėvelis ,kuris paliko 14 ha žemes . Tada mes keturi asmenys (mama , du broliai ir as ) paveldėjome lygiomis dalimis po 3,5 ha žemės. Bet brolis pasinaudojo mūsų patiklumu ir išviliojo is manęs ir mamos atsisakymo paveldėjimo teises jo naudai. Atsisakymas buvo tik fiktyvus ir turėjo būti laikinas. Taigi tada sutarėme ,kad mirus manai pasidalinam viska trys paveldėtojai po lygiai.
Brolis iki šio laiko dar neįteisino nuosavybes.
2014m lapkričio men. mirus mamai byla yra atnaujinta dėl buto , nes Jis mirus tėveliui nebuvo padalintas. Taigi jeigu dar nėra užbaigta tėvelio paveldėjimo byla ir nuosavybė neįteisinta ,tai gal aš dar galiu užginčyti dėl apgaulingo paveldėjimo . Tam pritaria mano kitas brolis , nes nera įvykdyta tėvu valia ,kad trims vaikams viskas turi būti po lygiai padalinta po ju mirties . Apgaulės, psichologiniu spaudimu sugebėjo iš mūsų su mama išgauti sutikima kad atsisakytume tėvelio palikimo jo naudai o dabar jau šneka visai kitaip.
Iš viso tėvu paliktas turtas - 16 ha ir 2 ju kambariu butas ,man atiteko tik 0,65 ha žemes ir 1/5 buto 2-ju kambariu buto. Paveldėjimas nėra didelis ,bet jaučiuosi labai apgauta , nes man teko slaugyti mūsų mama septynis metus iš kuriu beveik tris metus labai sunkiai sergančia ,jau gulinčią patale. Ar yra kokia nors galimybe visa tai užginčyti ir turtą padalinti pagal tėvų valia.t.y. į tris lygias dalis. Yra keletas liūdytojų ,kurie tai patvirtintų .kad tėvai visuomet sakydavo ,kad visa palikimą paliks 3 vaikams lygiomis dalimis .
Iš anksto dėkoju
»28.02.15 - 19:13
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.22068 sekundės -