DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos : Užduok klausimą : Klausimas 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#1484: Svečiai
#0: Vartotojai
#5715: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos

     ≡  Klausimas


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Kiek dienu reikia atidirbti,pateikus prašyma darbdaviui dėl išėjimo iš darbo savo noru,ar priklauso tokiu atveju išeitinė kompensacija,įmonėje dirbu daugiau nei 1 metai.
»08.02.19 - 08:30

§ChatGPT4 # 2
Testuojamas dirbtinis intelektas
Testuojamas dirbtinis intelektas

ChatGPT4





Lietuvoje, pateikus prašymą dėl darbo sutarties nutraukimo savo noru, darbuotojas privalo laikytis tam tikrų terminų ir sąlygų:

1. **Įspėjimo terminas**: Darbuotojas, norintis nutraukti neterminuotą ar terminuotą darbo sutartį savo iniciatyva, turi raštu įspėti darbdavį ne vėliau kaip prieš 20 kalendorinių dienų. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį, kad darbuotojas turi teisę per 3 darbo dienas persigalvoti ir atsiimti prašymą nutraukti darbo sutartį. Jei darbuotojas nori išeiti iš darbo anksčiau nei po 20 dienų, tai turi būti sutarta su darbdaviu.

2. **Išeitinė kompensacija**: Kai darbuotojas nutraukia darbo sutartį savo iniciatyva, jam paprastai nepriklauso išeitinė kompensacija. Tačiau yra išimčių, kai darbo sutartyje gali būti numatytos tam tikros ypatingos sąlygos, suteikiančios teisę į išeitinę kompensaciją, bet tai yra reti atvejai.

Ši informacija rodo, kad darbuotojas, norintis nutraukti darbo sutartį savo noru, turi laikytis įspėjimo termino ir turėtų nesitikėti gauti išeitinės kompensacijos, išskyrus atvejus, kai tai numatoma individualiose darbo sutarties sąlygose.


Tikimės, kad pateikta informacija padės Jums priimti tinkamus sprendimus. Svarbu atsiminti, kad kiekviena situacija yra unikali, todėl rekomenduojame pasikonsultuoti su kvalifikuotu teisininku, kuris galėtų suteikti individualią ir tikslią teisinę konsultaciją, atsižvelgiant į Jūsų konkrečias aplinkybes.

Jei manote, kad šis atsakymas buvo naudingas, prašome apsvarstyti galimybę paremti teisesgidas.lt svetainę, kurią administruoja atsidavę specialistai. Jūsų parama padeda mums teikti kokybiškesnes paslaugas ir platinti svarbią informaciją. Norėdami paremti, spauskite čia: Paremk svetainę SMS žinute.

Dėkojame už Jūsų palaikymą ir linkime sėkmės!
»29.12.23 - 16:14 Anketa
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.19398 sekundės -