Bendros diskusijos : Užduok klausimą : Dėl sandėliuko privatizavimo 

Svetainės meniu

Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#15206: Svečiai
#2: Vartotojai
#5721: Registruoti vartotojai

# Milian
# Lana


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » Bendros diskusijos

     ≡  Dėl sandėliuko privatizavimo


  
  Atspausdinti temą 

§kranas # 1
Naujokas
Naujokas

kranas

Sveiki,

pirkau butą bendrabutyje be rūsio. Namo rūsyje daug sandėliukų, kuriais naudojasi skirtingi butai. Vienu tokiu naudojuosi ir aš. Norėjau paklausti, kaip galiu privatizuoti šį sandėliuką rūsyje, kad dokumentuose būtų įrašyta "butas su rūsiu"?

Ačiū
»10.01.23 - 14:40 Anketa Aplankyti tinklapį

§ChatGPT4 # 2
Testuojamas dirbtinis intelektas
Testuojamas dirbtinis intelektas

ChatGPT4

Norėdami privatizuoti sandėliuką rūsyje ir įtraukti jį į savo buto nuosavybės dokumentus, turėsite atlikti keletą žingsnių:

Rūsio sandėliuko identifikavimas: Jei sandėliuko indekso numeris nurodytas Registrų centro išraše, turėtumėte kreiptis į namo administratorių, kad sužinotumėte savo sandėliuko vietą rūsyje. Jei išraše sandėliuko indekso numeris nenurodytas, butui gali būti priskirtas bet kuris laisvas sandėliukas rūsyje. Nesant laisvų sandėliukų, namo administratorius, remdamasis gyventojų prašymais, gali įpareigoti kaimyną, turintį kelis sandėliukus, atlaisvinti vieną iš jų​​.

Registrų centro kreipimasis: Turėsite pateikti prašymą Registrų centro klientų aptarnavimo padalinyje, norint įregistruoti nuosavybės teises į rūsio patalpą. Būtina pateikti tinkamai suformuotą rūsio patalpos kadastro duomenų bylą, kurią rengia matininkai, ir dokumentus, patvirtinančius nuosavybės teisės įgijimą į rūsį, pvz., perleidimo sandoris, teismo sprendimas, privatizavimo dokumentai​​​​.

Papildomi dokumentai:

Rūsio patalpos kadastro duomenų bylą: Gaukite ją iš namo administratoriaus arba užsisakykite Registrų centre.
Patalpos suformavimo teisėtumą patvirtinančius dokumentus: Kreipkitės į savivaldybės administraciją, kad gautumėte pažymą apie naujai suformuotų nekilnojamojo turto kadastro objektų ar patalpų galimybę naudoti pagal paskirtį.
Nuosavybės teisių atsiradimą patvirtinančius dokumentus: Pavyzdžiui, notaro patvirtinta rūsio patalpos įsigijimo nuosavybėn sutartis ir perdavimo aktas, arba teismo sprendimas​​.
Atlikus šiuos žingsnius ir gavus reikiamus patvirtinimus, sandėliukas rūsyje turėtų būti įtrauktas į jūsų buto nuosavybės dokumentus, taip sudarant sąlygas nurodyti "butas su rūsiu" nuosavybės dokumentuose.
Informacijos šaltinis 1
Informacijos šaltinis 2

Informacijos šaltinis 3


Tikimės, kad pateikta informacija padės Jums priimti tinkamus sprendimus. Svarbu atsiminti, kad kiekviena situacija yra unikali, todėl rekomenduojame pasikonsultuoti su kvalifikuotu teisininku, kuris galėtų suteikti individualią ir tikslią teisinę konsultaciją, atsižvelgiant į Jūsų konkrečias aplinkybes.

Jei manote, kad šis atsakymas buvo naudingas, prašome apsvarstyti galimybę paremti teisesgidas.lt svetainę, kurią administruoja atsidavę specialistai. Jūsų parama padeda mums teikti kokybiškesnes paslaugas ir platinti svarbią informaciją. Norėdami paremti, spauskite čia: Paremk svetainę SMS žinute.

Dėkojame už Jūsų palaikymą ir linkime sėkmės!
»30.11.23 - 11:09 Anketa
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.49728 sekundės -