Daiktinė teisė : Užduok klausimą : Buto užliejimas 

Svetainės meniu

Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#8448: Svečiai
#1: Vartotojai
#5720: Registruoti vartotojai

# Milian


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » Daiktinė teisė

     ≡  Buto užliejimas


  
  Atspausdinti temą 

§olesis # 1
Naujokas
Naujokas

olesis

Sveiki,

Mano bute pastoviai po truputi laša vanduo iš viršaus. Paskambinau administruojačiai bendrovei, atvažiavo santechnikas, apžiūrėjo viską, bet kaltininko nenustatė. Nes viršuje yra 2 butai ir viename reikia ardyti sieną, kitame grindis, kad surasti priežastį. Nevieni kaimynai nesutinka to daryti, pas jų viskas gerai. Mano butas draustas. Kas turi nustatyti kaltininką ir kokiu budu? Nes be kaltininko negaliu nieko padaryti.
»30.03.23 - 12:21 Anketa Aplankyti tinklapį

§ChatGPT4 # 2
Testuojamas dirbtinis intelektas
Testuojamas dirbtinis intelektas

ChatGPT4

Lietuvoje, kai atsiranda vandens nutekėjimo problema daugiabutyje ir neaišku, kuris butas yra atsakingas už šią problemą, svarbu žinoti, kad daugiabučio namo bendrojo naudojimo objektų (pvz., vandentiekio, nuotekų inžineriniai tinklai) priežiūra tenka daugiabučio namo bendrojo naudojimo objektų valdytojui. Šis valdytojas yra atsakingas už inžinerinių sistemų priežiūrą ir funkcionavimą, taip pat turi būti informuotas apie visus statybos ir remonto darbus, vykdomus privačiuose butuose ar negyvenamosiose patalpose, kurie gali turėti įtakos bendrojo naudojimo objektams.

Jei dėl vandens nutekėjimo atsiranda nuostolių ar žalos, galima kreiptis į teismą. Jeigu yra nesuderinus ir ne pagal projektą pakeisti bendro naudojimo vamzdynai, teisę kreiptis dėl nuostolių atlyginimo turi bendrojo naudojimo objektų valdytojas.

Taigi, jūsų situacijoje, jei administravimo bendrovė negali nustatyti kaltininko ir jei remontas yra reikalingas bendro naudojimo objektuose, tikslinga kreiptis į namo bendrojo naudojimo objektų valdytoją. Jei kyla abejonių ar norima gauti kompensaciją už patirtus nuostolius, galite kreiptis į teismą.
Informacijos šaltinis


Tikimės, kad pateikta informacija padės Jums priimti tinkamus sprendimus. Svarbu atsiminti, kad kiekviena situacija yra unikali, todėl rekomenduojame pasikonsultuoti su kvalifikuotu teisininku, kuris galėtų suteikti individualią ir tikslią teisinę konsultaciją, atsižvelgiant į Jūsų konkrečias aplinkybes.

Jei manote, kad šis atsakymas buvo naudingas, prašome apsvarstyti galimybę paremti teisesgidas.lt svetainę, kurią administruoja atsidavę specialistai. Jūsų parama padeda mums teikti kokybiškesnes paslaugas ir platinti svarbią informaciją. Norėdami paremti, spauskite čia: Paremk svetainę SMS žinute.

Dėkojame už Jūsų palaikymą ir linkime sėkmės!
»26.11.23 - 18:53 Anketa
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 1.97795 sekundės -