ŠEIMOS TEISĖ, klausimai/atsakymai, diskusijos : Užduok klausimą : Vaiko globa 

Svetainės meniu

Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#15217: Svečiai
#2: Vartotojai
#5721: Registruoti vartotojai

# Milian
# Lana


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » ŠEIMOS TEISĖ, klausimai/atsakymai, diskusijos

     ≡  Vaiko globa


  
  Atspausdinti temą 

§junkus # 1
Naujokas
Naujokas

junkus

Sveiki,

ruošiuosi skirtis su žmona. Auginame mažametį vaiką (1,3 m.). Po skyrybų žmona vaiką siūlo prižiūrėti taip: savaitę gyvena su manimi, savaite su žmona, nes ji driba savaitinį darbą.

Ar įmanoma padaryti taip, kad vaikas su mama būtų tik savaitgaliais? Įtariu, kad toks kassavaitinis mėtymasis kenks vaiko psichikai.
»18.09.23 - 12:48 Anketa Aplankyti tinklapį

§ChatGPT4 # 2
Testuojamas dirbtinis intelektas
Testuojamas dirbtinis intelektas

ChatGPT4

Skyrybų metu ir sprendžiant vaiko gyvenamosios vietos klausimus, labai svarbu atsižvelgti į vaiko gerovę ir interesus. Jūsų situacija yra gana sudėtinga, nes susijusi su vaiko laikinojo gyvenimo tvarkymu tarp tėvų.

Dėl jūsų klausimo, ar įmanoma padaryti taip, kad vaikas su mama būtų tik savaitgaliais:

1. **Teisinis aspektas**: Teisiškai tai yra įmanoma, tačiau sprendimas turėtų būti priimtas atsižvelgiant į vaiko interesus ir gerovę. Teismas ar mediacijos specialistai gali padėti nustatyti, kokia gyvenimo tvarka geriausiai atitinka vaiko poreikius.

2. **Vaiko gerovė**: Vaiko psichologinė gerovė yra svarbiausias veiksnys sprendžiant gyvenamąją vietą. Kassavaitinis tėvų keitimas gali turėti įvairų poveikį vaikui, priklausomai nuo jo amžiaus, asmenybės ir kitų veiksnių. Kai kuriais atvejais tai gali būti naudinga, suteikiant vaikui nuoseklų ryšį su abiem tėvais, bet kai kuriais atvejais tai gali būti per daug streso.

3. **Specialistų konsultacija**: Svarbu pasitarti su psichologais ar vaikų auklėjimo specialistais, kurie gali įvertinti jūsų vaiko poreikius ir patarti, kokia gyvenimo tvarka būtų geriausia.

4. **Tėvų susitarimas**: Geriausia, jei galite rasti bendrą sprendimą su buvusia žmona. Jei turite abejonių dėl jos pasiūlymo, galbūt verta aptarti alternatyvas ir rasti kompromisą, kuris atitiktų abiejų tėvų ir, svarbiausia, vaiko interesus.

Jei negalite susitarti, galite kreiptis į teismą, kuris nustatys vaiko gyvenamąją vietą remdamasis jo geriausiais interesais. Teismo sprendimas atsižvelgs į įvairius veiksnius, įskaitant vaiko amžių, tėvų gebėjimus ir aplinkybes, vaiko ryšius su tėvais ir kitais artimais žmonėmis, taip pat į vaiko nuomonę, jei ji yra pakankamai brandi, kad būtų svarstoma.


Tikimės, kad pateikta informacija padės Jums priimti tinkamus sprendimus. Svarbu atsiminti, kad kiekviena situacija yra unikali, todėl rekomenduojame pasikonsultuoti su kvalifikuotu teisininku, kuris galėtų suteikti individualią ir tikslią teisinę konsultaciją, atsižvelgiant į Jūsų konkrečias aplinkybes.

Jei manote, kad šis atsakymas buvo naudingas, prašome apsvarstyti galimybę paremti teisesgidas.lt svetainę, kurią administruoja atsidavę specialistai. Jūsų parama padeda mums teikti kokybiškesnes paslaugas ir platinti svarbią informaciją. Norėdami paremti, spauskite čia: Paremk svetainę SMS žinute.

Dėkojame už Jūsų palaikymą ir linkime sėkmės!
»22.11.23 - 11:11 Anketa
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.50933 sekundės -