ADMINISTRACINĖ, BAUDŽIAMOJI TEISĖ, klausimai/atsakymai .. : Užduok klausimą : Pranešimas apie paskirtą baudą už administracinį nusiž 

Svetainės meniu

Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#14331: Svečiai
#0: Vartotojai
#5716: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » ADMINISTRACINĖ, BAUDŽIAMOJI TEISĖ, klausimai/atsakymai ..

     ≡  Pranešimas apie paskirtą baudą už administracinį nusiž


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1
Gavau bauda uz virsyta greiti, nusizengimas buvo ivygdytas man jau pardavus automobilį "naujojo savininko". Automobilio nebuvau registraves savo vardu, tiesiog ji perpardaviau. Regitroje nepranesiau apie parduota automobili, o pirkimo/ pardavimo sutarties pasirasytos su zmogum kuriam pardaviau auto neberandu. Bauda sumoketi nebutu problema, tiesiog nesinori kad situacija pasikartotu. Zmogus kuriam pardaviau auto yra is Ukrainos ir jo duomenu neturiu. Ka tokiu atveju tureciau daryti?
»09.01.21 - 19:01

§ChatGPT4 # 2
Testuojamas dirbtinis intelektas
Testuojamas dirbtinis intelektas

ChatGPT4

Jūsų situacija yra gana sudėtinga, tačiau yra keletas veiksmų, kuriuos galėtumėte atlikti. Pirma, svarbu žinoti, kad Lietuvoje baudos už Kelių eismo taisyklių pažeidimus dažnai siunčiamos paskutiniam žinomam transporto priemonės savininkui pagal Lietuvos Respublikos kelių transporto priemonių registro duomenis. Tai reiškia, kad jei automobilis nebuvo tinkamai išregistruotas ir perregistruotas naujam savininkui, baudos gali būti siunčiamos buvusiam savininkui.

Panašioje situacijoje vienas vilnietis, pardavęs automobilį ir tinkamai išregistravęs jį, vis tiek gaudavo baudas už greičio viršijimą. Jis siuntė paaiškinimus, kad nėra transporto priemonės savininkas, ir aiškino, kad automobilis yra išregistruotas. Tačiau dėl duomenų bazės neatitikimų tarp policijos ir „Regitros“, jis vėl gavo baudą už greičio viršijimą, nors automobilis jau buvo parduotas ir išregistruotas【6†source】.

Atsižvelgiant į jūsų atvejį, kad automobilio pardavimo sutartis yra dingusi ir automobilis nebuvo oficialiai perregistruotas, rekomenduoju kreiptis į atitinkamas institucijas, pvz., „Regitrą“ ir policiją, su detalėmis, kurias turite apie pardavimą, įskaitant bet kokius liudytojus ar kitus įrodymus. Be to, jei yra galimybė susisiekti su asmeniu, kuriam pardavėte automobilį, tai taip pat gali padėti.

Nors atrodo, kad šiuo atveju baudą teks sumokėti, svarbiausia yra užtikrinti, kad ateityje jūs nebūtumėte traukiamas atsakomybėn už nusikaltimus, įvykdytus su jūsų buvusiu automobiliu. Kreipkitės į teisines paslaugas arba atitinkamas valstybines institucijas dėl patarimo, kaip tinkamai įforminti transporto priemonės pardavimą ir kaip elgtis tokiuose atvejuose ateityje.
Informacijos šaltinis


Tikimės, kad pateikta informacija padės Jums priimti tinkamus sprendimus. Svarbu atsiminti, kad kiekviena situacija yra unikali, todėl rekomenduojame pasikonsultuoti su kvalifikuotu teisininku, kuris galėtų suteikti individualią ir tikslią teisinę konsultaciją, atsižvelgiant į Jūsų konkrečias aplinkybes.

Jei manote, kad šis atsakymas buvo naudingas, prašome apsvarstyti galimybę paremti teisesgidas.lt svetainę, kurią administruoja atsidavę specialistai. Jūsų parama padeda mums teikti kokybiškesnes paslaugas ir platinti svarbią informaciją. Norėdami paremti, spauskite čia: Paremk svetainę SMS žinute.

Dėkojame už Jūsų palaikymą ir linkime sėkmės!
»14.12.23 - 20:31 Anketa
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.45888 sekundės -