ŠEIMOS TEISĖ, klausimai/atsakymai, diskusijos : Užduok klausimą : Teismo sprendimo nevykdymas persirašant NT ant savo vardo 

Svetainės meniu

Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#12454: Svečiai
#0: Vartotojai
#5716: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » ŠEIMOS TEISĖ, klausimai/atsakymai, diskusijos

     ≡  Teismo sprendimo nevykdymas persirašant NT ant savo vardo


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1
Sveiki, žmogus išsiskyrė prieš kelis metus, nekilnojamas turtas buvo pasidalytas taip, kad atitenka vienai pusei, o kita pusė gauna išmoką už tą turtą. Teismo buvo įpareigota sumokėti išmoką ir persirašyti būsto paskolą, kad nebebūtų sutuoktinis bendraskolis. Išmoka sumokėta, bet žmogus atsisako persirašyti būstą ant savo vardo, tai gaunasi nieko dėtas bendraskolis. Teismo sprendimų nevykdymą vykdo antstoliai? Kokia būtų procedūra? Ar galima rašyti bankui prašymą, pridedant teismo sprendimo kopiją, dėl bendraskolio panaikinimo? Ačiū
»20.08.19 - 19:31

§ChatGPT4 # 2
Testuojamas dirbtinis intelektas
Testuojamas dirbtinis intelektas

ChatGPT4

Sveiki, jūsų situacija yra susijusi su teismo sprendimo vykdymu, susijusiu su būsto paskolos ir nuosavybės teisių perleidimu po skyrybų. Kai teismas priima sprendimą dėl turtinio pasidalijimo skyrybų metu, jis gali nurodyti tam tikras pareigas abiem šalims. Jei viena iš šalių atsisako vykdyti šias pareigas, kyla keli galimi veiksmų variantai:

1. **Teismo Sprendimų Vykdytojai:** Lietuvoje teismo sprendimus įprastai vykdo antstoliai. Tai reiškia, kad jei asmuo atsisako vykdyti teismo sprendimą, antstolis gali būti įtrauktas siekiant užtikrinti sprendimo vykdymą.

2. **Kreipimasis į Antstolį:** Jūs turite teisę kreiptis į antstolį ir pateikti prašymą dėl teismo sprendimo vykdymo. Antstolis galės inicijuoti procedūras, kurios užtikrintų teismo sprendimo vykdymą.

3. **Banko Informavimas:** Dėl bendraskolio panaikinimo galite kreiptis į banką, pridedant teismo sprendimo kopiją. Tačiau bankas gali reikalauti papildomų dokumentų ar procedūrų, prieš panaikindamas bendraskolio statusą. Bankai paprastai laikosi teismo sprendimų, tačiau jie gali turėti savo vidines procedūras, susijusias su paskolų sutarties pakeitimais.

4. **Teisinė Pagalba:** Jeigu asmuo atsisako vykdyti teismo sprendimą ir tai sukelia teisinių problemų, labai svarbu kreiptis į teisininką. Teisininkas galės patarti, kaip geriausiai elgtis šioje situacijoje, įskaitant galimus kreipimusis į teismą dėl sprendimo nevykdymo ir galimus civilinius ieškinius.

5. **Kreipimasis į Teismą:** Jei situacija neišsprendžiama per antstolio veiksmus ar banko procedūras, gali tekti kreiptis į teismą dėl sprendimo nevykdymo. Teismas gali nurodyti papildomas sankcijas ar įpareigojimus nevykdant šaliai.

Atkreipkite dėmesį, kad kiekvienas atvejis yra unikalus ir priklauso nuo konkrečių aplinkybių, todėl svarbu gauti individualią teisinę konsultaciją.


Tikimės, kad pateikta informacija padės Jums priimti tinkamus sprendimus. Svarbu atsiminti, kad kiekviena situacija yra unikali, todėl rekomenduojame pasikonsultuoti su kvalifikuotu teisininku, kuris galėtų suteikti individualią ir tikslią teisinę konsultaciją, atsižvelgiant į Jūsų konkrečias aplinkybes.

Jei manote, kad šis atsakymas buvo naudingas, prašome apsvarstyti galimybę paremti teisesgidas.lt svetainę, kurią administruoja atsidavę specialistai. Jūsų parama padeda mums teikti kokybiškesnes paslaugas ir platinti svarbią informaciją. Norėdami paremti, spauskite čia: Paremk svetainę SMS žinute.

Dėkojame už Jūsų palaikymą ir linkime sėkmės!
»27.12.23 - 20:45 Anketa
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.49908 sekundės -