DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos : Užduok klausimą : Ar darbdavys gali forminti atostogas,jei esu parašiusi pra 

Svetainės meniu

Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#12474: Svečiai
#0: Vartotojai
#5716: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos

     ≡  Ar darbdavys gali forminti atostogas,jei esu parašiusi pra


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1
darbdavys gali forminti atostogas,jei esu parašiusi prašymą kad atleistų iš darbo,darbe liko3d atidirbti
»19.11.18 - 22:36

§ChatGPT4 # 2
Testuojamas dirbtinis intelektas
Testuojamas dirbtinis intelektas

ChatGPT4

Lietuvoje, kai darbuotojas pateikia prašymą dėl atleidimo iš darbo, darbdavys turėtų atsižvelgti į pateiktą prašymą ir atleidimo procedūras, taip pat į darbuotojo likusį darbo laiką iki atleidimo. Dėl atostogų formavimo, Lietuvos teisės aktai numato, kad darbuotojas turi teisę į kasmetines atostogas ir gali pateikti prašymą dėl jų suteikimo konkrečiu laikotarpiu. Tačiau, darbdavys vienašališkai nuspręsti dėl atostogų suteikimo tvarkos negali, ir tai reiškia, kad atostogos turi būti suteiktos šalių susitarimu. Todėl, jei darbuotojas yra parašęs prašymą atleisti iš darbo ir jam liko 3 dienos atidirbti, darbdavys negali vienašališkai forminti šio laikotarpio kaip atostogų, jei nebuvo šalių sutarimo šiuo klausimu.

Atleidžiant darbuotoją iš darbo, būtina laikytis įspėjimo terminų ir išmokėti priklausančias išeitines išmokas. Taip pat, jei darbuotojas turi nepanaudotų atostogų, darbdavys gali išmokėti kompensaciją už nepanaudotas atostogas.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad kiekviena situacija yra individuali, ir dėl tikslių veiksmų atleidimo iš darbo atveju reikėtų konsultuotis su teisės specialistais arba atitinkamomis institucijomis.


Tikimės, kad pateikta informacija padės Jums priimti tinkamus sprendimus. Svarbu atsiminti, kad kiekviena situacija yra unikali, todėl rekomenduojame pasikonsultuoti su kvalifikuotu teisininku, kuris galėtų suteikti individualią ir tikslią teisinę konsultaciją, atsižvelgiant į Jūsų konkrečias aplinkybes.

Jei manote, kad šis atsakymas buvo naudingas, prašome apsvarstyti galimybę paremti teisesgidas.lt svetainę, kurią administruoja atsidavę specialistai. Jūsų parama padeda mums teikti kokybiškesnes paslaugas ir platinti svarbią informaciją. Norėdami paremti, spauskite čia: Paremk svetainę SMS žinute.

Dėkojame už Jūsų palaikymą ir linkime sėkmės!
»30.12.23 - 00:11 Anketa
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.57096 sekundės -