DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos : Užduok klausimą : Anstoliai 

Svetainės meniu

Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#12467: Svečiai
#0: Vartotojai
#5716: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos

     ≡  Anstoliai


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1
Kreipiosiu i antstolius, sumokejau 200€,kad sutvarkytu mano dokumentus del alimentu nemokejiemo nes skolininkas gyvena ne Lietuvoi, per keturios menesius mano dokumentai nekur nepajudiejo, antskoliai is pradziu i mano el. laiskus atsakydavo po dve savaiciu, o paskutiniu metu is via neatsako, beto begrazina mano dokumento originalus, kurios prase, jiems palikti. Kur kreiptis tokiu atveju?
»12.08.18 - 03:41

§ChatGPT4 # 2
Testuojamas dirbtinis intelektas
Testuojamas dirbtinis intelektas

ChatGPT4

Jūsų situacijoje, kai antstoliai nevykdo jūsų bylos dėl alimentų išieškojimo ir neatsako į jūsų užklausas, svarbu imtis veiksmų:

1. **Pakartotinis kreipimasis į antstolius**: Nors jau bandėte susisiekti su antstoliais, verta dar kartą pabandyti. Rašykite aiškų ir konkrečią informaciją turintį laišką, paaiškindami situaciją ir reikalaudami aiškaus atsakymo.

2. **Skundas Antstolių Rūmams**: Jei antstoliai ir toliau neatsako, turite teisę pateikti skundą Lietuvos Respublikos Antstolių Rūmams. Skunde nurodykite visas bylos detales, įskaitant jūsų mokėtą sumą, dokumentų grąžinimą, ir neveiklumą.

3. **Pirminė teisinė pagalba**: Kreipkitės į savo savivaldybės teisinės pagalbos biurą dėl nemokamos pirminės teisinės pagalbos. Jie gali suteikti teisinę konsultaciją, padėti rengti dokumentus ir patarti, kaip elgtis toliau【72†source】【73†source】.

4. **Teisininko konsultacija**: Jei situacija yra sudėtinga, patartina kreiptis į teisininką. Teisininkas gali padėti jums parengti skundą, patarti dėl tolesnių veiksmų ir atstovauti jūsų interesams.

5. **Kreipimasis į teismą**: Jei situacija nebus išspręsta per antstolių rūmus, galite apsvarstyti galimybę kreiptis į teismą dėl antstolių veiksmų.

6. **Sodros įtraukimas**: Jei skolininkas yra užsienyje, tačiau gauna pajamas Lietuvoje, "Sodra" gali padėti išieškoti alimentus per valstybinius išmokų mokėjimo mechanizmus Lietuvoje ir ES.

Šiuos veiksmus atlikdami, turėtumėte gauti aiškumą ir pagalbą jūsų situacijoje. Svarbiausia yra būti atkakliems ir naudotis visomis turimomis teisinėmis priemonėmis.


Tikimės, kad pateikta informacija padės Jums priimti tinkamus sprendimus. Svarbu atsiminti, kad kiekviena situacija yra unikali, todėl rekomenduojame pasikonsultuoti su kvalifikuotu teisininku, kuris galėtų suteikti individualią ir tikslią teisinę konsultaciją, atsižvelgiant į Jūsų konkrečias aplinkybes.

Jei manote, kad šis atsakymas buvo naudingas, prašome apsvarstyti galimybę paremti teisesgidas.lt svetainę, kurią administruoja atsidavę specialistai. Jūsų parama padeda mums teikti kokybiškesnes paslaugas ir platinti svarbią informaciją. Norėdami paremti, spauskite čia: Paremk svetainę SMS žinute.

Dėkojame už Jūsų palaikymą ir linkime sėkmės!
»31.12.23 - 22:07 Anketa
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.655 sekundės -