DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos : Užduok klausimą : Ar galima pasitikėti šioje svetainėje pateikiamais atsaky 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#2000: Svečiai
#0: Vartotojai
#5715: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos

     ≡  Ar galima pasitikėti šioje svetainėje pateikiamais atsaky


  
Ši tema uždaryta  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Tuoj paaiškinsiu, kodėl to klausiu.
Mano darbas yra susijęs su darbuotojų atstovavimu, nes dirbu Klaipėdos darbininkų sąjungoje. Šioje svetainėje esu užsiregistravęs kaip „alvidas“ ir bandžiau padėti šios svetainės lankytojams, kurie teiravosi darbo teisės klausimais. Tačiau tai truko neilgai – dabar mano teisės prisijungti prie svetainės apribotos, o kai kurie mano atsakymai į temos klausimus yra ištrinti.
Pastebėjau, kad šios svetainės taip vadinamas „Intelektinis rėmėjas“ Vaidotas klaidingai konsultuoja temų autorius, todėl parašiau savo nuomonę. Tai nepatiko šiam veikėjui, todėl mano komentarai buvo ištrinti, o mano teisės prisijungti buvo apribotos, neva, kol bus pašalinti reklamos tekstai.

El. paštu gavau tokio turinio žinutę:

informuojame, kad pažeidėte www.TeisesGidas.lt registracijos sąlygų
8.2.3 , kuriame numatyta, kad „draudžiama svetainėje bet kokio pobūdžio
reklama iš anksto nesuderinus su administracija“.
Jeigu norite savo svetainę galite nurodyti tik profilyje
http://www.teisesgidas.lt/users/7323.html
Šiuo metu laikinai sustabdyta yra jūsų prieeiga prie šios svetainės iki
reklamos tekstai bus pašalinti.

Kadangi tinklalapis priklauso VŠĮ „Valetudo grupei“, parašiau tokį atsakymą:

prieiga prie svetainės buvo sustabdyta ne dėl to, kad aš, neva, pažeidžiau 8.2.3 punktą, o todėl, kad mano komentarai nepatiko "Intelektiniam rėmėjui" Vaidotui. O nepatiko todėl, kad mano atsakymai nesutapo su jo nuomone, kuri buvo išdėstyta atitinkamose temose (Vaizdo stebėjimo kameros darbo vietoje ir Pasiruošimas darbui). Jūs pašalinote iš komentarų ne tik nuorodas į tinklalapį, kuriame darbuotojai galėjo paskaityti LAT praktiką darbo bylose, bet ir mano atsakymus tose dalyse, kuriuose buvo kritiškai vertinama taip vadinamo "Intelektinio rėmėjo" Vaidoto nuomone. Manau, kad toks Jūsų elgesys nesiderina su viešai deklaruojamais tikslais. Rašote, jog įstaigos pavadinime naudojamas žodis "Valetudo" pasirinktas neatsitiktinai, kad šis žodis reiškia - sveikas, stiprus, galingas. Jeigu tokie būtumėte, manau, mano komentarų netrintumėte.

Taigi, ar galima pasitikėti šioje svetainėje teikiamais atsakymais? Aš manau, kad ne.

alvidas
»05.06.12 - 21:33

§Moderator # 2
Webmaster
Webmaster

Moderator



IšInternetas


Labas vakaras,
mūsų nuomone tiek Jūsų, tiek Vaidoto atsakymai ir pastebėjimai yra teisingi, tačiau savo atsiliepimuose ir paskutinėje temoje jūs pažeidėjate nebe pirmą kartą registracijos sąlygas.
Buvo pažeistas dar ir 8.2.4. punktas "Vartotojai privalo gerbti vienas kito nuomonę, draudžiama žeminti ar užgaulioti kitą vartotoją."
TeisesGidas.lt diskusijos yra skirtos pirminės teisinės pagalbos suteikimui ir užvedimui ant kelio, o ne ginčų ar santykių aiškinimuisi.
Niekas atsakydamas negali būti absoliučiai teisus ar klystantis, net teismas daro klaidų.
Prašytume ateityje laikytis registracijos sąlygų ir rimties.
Jeigu nesutinkate su Jums pritaikytomis sankcijomis galite kreiptis į VšĮ Valetudo grupės direktorių su prašymu panaikinti sankcijas. Kada bus panaikintos sankcijos priklauso tik nuo Jūsų tolimesnio elgesio.
Pagarbiai TeisesGidas.lt administracija.
»05.06.12 - 23:25 Anketa Aplankyti tinklapį
Ši tema uždaryta  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.18873 sekundės -