Daiktinė teisė : Užduok klausimą : buto bendraturcio pareigos 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#754: Svečiai
#0: Vartotojai
#5715: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » Daiktinė teisė

     ≡  buto bendraturcio pareigos


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Sveiki,labai noreciau gauti Jusu konsultacija.Man priklauso 3/4 gyvenamojo namo ir 1/4 buto o mano sesei atvirksciai 3/4 buto ir 1/4 namo,mano sesuo deklaravo gyvenamaja vieta bute o as name,as negaliu patekti i man priklausanti buta arba jo dali,nes mano sesuo manes tiesiog neisileidzia,atsakydama i jos veiksmus as jos neisileidziu i nama. Vaiku darzelis ;-) Tokia situacija tesiasi jau 10 metu.As moku uz elektra sunaudota name,uz siuksliu isvezima,sildymas ziema taip pat tenka man ir tikejausi,kad mano sesuo taip pat moka uz buta,kurio naudojasi viena,kaip dabar isaiskejo mano sesuo turi labai dideli isiskolinima uz komunalines paslaugas o uz sidyma suma kosmine. As zinau,kad pagal civilini kodeksa privalau proporcingai savo daliai apmoketi saskaitas.Bet labai noreciau gauti atsakyma ar as privalau apmoketi jos sunaudota karsta ir salta vandeni,siuksliu isvezima,elektros islaidas jei as turiu liudininka, musu teva,kad nesinaudojau tuo butu ir ji patekti negalejau.Taip pat ar as galiu pateikti jai civilini ieskini del namo sildymo? Nors tikriausiai problema gali iskilti kadangi cekiu susijusiu su kuro pirkimu neturiu issisaugojusi,bet turiu liudininkus,kaimynus kurie gali paliudyti,kad visus kalendorinius metus gyvenu name. Gal galite patarti kur rasti gera advokata,galinti prakonsultuoti siuo klausymu,labai lauksiu Jusu atsakymo.Pagarbiai
»12.01.14 - 16:50

§Marsas # 2
Intelektinis Rėmėjas
Intelektinis Rėmėjas

Marsas





Labas vakaras,

Mano manymu, tokie pasakymai kaip "tikėjausi", "negalėjau patekti į butą" teismo bus vertinami kritiškai.
Civilinėje teisėje galioja protingo žmogaus elgesio principas. Remiantis šiuo principu jūs turėjote elgtis kaip protingas žmogus ir nedelsdamas kreiptis į teismą, kad būtų užtikrinta teisė patekti į savo nuosavybę jeigu buvo trukdoma į ją patekti. Be to, nors ir nesinaudojote savo nuosavybe, tačiau tikėtina, kad turėjote galimybę mokėti už tas komunalines paslaugas, kurios yra privalomos išlaikant savo nuosavybės dalį. Tiesiog noriu pasakyti, kad turėjote rūpintis savo reikalais atidžiai ir rūpestingai.
Tačiau galima įrodyti, kad tam tikra dalimi komunalinių paslaugų naudojotės ne jūs ir apmokėti tik savo dalį. Dėl namo šildymo taip pat galima pateikti ieškinį, nes bendraturtis turi apmokėti išlaidas daiktui išlaikyti.

Dėl advokato teiraukitės pas draugus, pažįstamus. Gal rekomenduos, nes visiems tenka susidurti su teisinėmis problemomis. Taip pat galite pagal miestą rasti čia: http://www.advoco.lt/lt/advokatai/praktikuojanciu-advokatu-sarasas/all.html


Pateikiama informacija yra rekomendacinio pobūdžio. Tai asmeninė autoriaus nuomonė, kuri nebūtinai yra teisinga.
»15.01.14 - 21:49 Anketa
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.1489 sekundės -