DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos : Užduok klausimą : bauda 

Svetainės meniu

Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#13892: Svečiai
#0: Vartotojai
#5716: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos

     ≡  bauda


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1
Pirkau automobili ji nujeme nuo iskaitos ir ji pardawau kitam nk nesurases ir atejo bauda uz stovejima aikstele bet yra tas zmokus kuris ikliuvo policijai su tuo automobiliu ir jis prisimtu ta bauda ar iseitu kas nors ar jau nk padaryt nebegalmetu?
»06.07.14 - 17:38

§Marsas # 2
Intelektinis Rėmėjas
Intelektinis Rėmėjas

Marsas

Labas vakaras,

Esu tikras, kad pažeidimas buvo užfiksuotas nesant vairuotojui. ATPK numato, kad padarius jūsų minėta pažeidimą ir kai šis administracinis teisės pažeidimas yra užfiksuotas ne asmens, įtariamo administracinio teisės pažeidimo padarymu, akivaizdoje, administracinio teisės pažeidimo protokolas su administraciniu nurodymu surašomas ir siunčiamas transporto priemonės savininkui (valdytojui). Jeigu administracinį teisės pažeidimą padarė kitas asmuo, transporto priemonės savininkas (valdytojas) turi per dešimt darbo dienų nuo administracinio teisės pažeidimo protokolo įteikimo dienos atvykti į instituciją (institucijos teritorinį padalinį), kurios pareigūnas nustatė administracinį teisės pažeidimą, ir pranešti duomenis apie asmenį (vardą, pavardę, asmens kodą arba gimimo datą, gyvenamąją vietą), kuris administracinio teisės pažeidimo padarymo metu valdė ar naudojosi transporto priemonės savininkui (valdytojui) priklausančia transporto priemone. Transporto priemonės savininko (valdytojo) nurodytam asmeniui surašomas ir siunčiamas naujas administracinio teisės pažeidimo protokolas su administraciniu nurodymu, o transporto priemonės savininkui (valdytojui) surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas su administraciniu nurodymu laikomas negaliojančiu.

Pareigūnas nežino apie tai, kad jūs pardavėte automobilį ir jog automobilis priklauso kitam asmeniui. Pareigūnas remiasi viešo registro duomenimis (Regitros duomenimis) ir pagal juos siunčia protokolą ir nurodymą. Todėl nuvykite į Regitrą ir praneškite, kad pardavėte automobilį, tegul išregistruoja ir įregistruoja kito asmens vardu.
Tačiau prieš tai keliaukite pas pareigūną, kuris užfiksavo pažeidimą, ir nurodykite aukščiau pateiktus duomenis. Tą turite atlikti per dešimt darbo dienų nuo administracinio teisės pažeidimo protokolo įteikimo dienos.


Pateikiama informacija yra rekomendacinio pobūdžio. Tai asmeninė autoriaus nuomonė, kuri nebūtinai yra teisinga.
»09.07.14 - 21:53 Anketa
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.6604 sekundės -