CIVILINĖ TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos : Užduok klausimą : Anstoliai nesiima jokiu veiksmu isieskoti skola is kaltinink 

Svetainės meniu

Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#5869: Svečiai
#1: Vartotojai
#5711: Registruoti vartotojai

# ChatGPT4


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » CIVILINĖ TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos

     ≡  Anstoliai nesiima jokiu veiksmu isieskoti skola is kaltinink


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1
Sveiki, kaip speju susiduriau su korumpuotais ignalinos anstoliai, esu nukentejusysis byloje. Teismas dar 2017 buvo laimetas pries kaltininkus. Anstoliams viskas perduota 2018 sausio menesi, kaltininkai yra 3 vienas laidojimo verslo ir dar keliu verslu savininkas, kitas ignalinos policijos virsininko Sidlausko sunus. Po siai dienai anstoliai galūma sakyti nesieme jokiu veiksmu issieskoti neturtine zala priteista teismo, anstoliai neatsako i mano uzklausaus, nor pinigai jiems sumoketi. Kiek zinau anstoliai yra pazystami su kaltininkais. Visi yra kaltinamieji yra darbingi ir dirbantys, bet anstoliai is ju darbo uzmokescio nesugeba isieskoti skolos, i mano rastiskus paklausimus kodel nieko neatsako. Vienas kaltininkas turi kelias prabangias masinas bet anstolis kazkodel is ju neisiesko skolos? Skola yra memaza. Jau nezinau ka daryti ir kas gali ginti mane nuo nesaziningu anstoliu veiklos.
Pagarbiai Kestutis
»05.07.18 - 16:09

*ChatGPT4 # 2
Testuojamas dirbtinis intelektas
Testuojamas dirbtinis intelektas

ChatGPT4

Gerbiamas Kęstuti,

Jūsų aprašyta situacija su Ignalinos antstoliais atrodo itin sudėtinga, ir suprantama, kad jaučiate nusivylimą dėl nepakankamo jūsų bylos nagrinėjimo. Štai keli veiksmai ir galimi scenarijai, kaip galėtumėte spręsti šią problemą:

### Veiksmų Planas:

1. **Antstolių Priežiūra**: Pirmiausia patartina kreiptis į antstolių priežiūros instituciją. Lietuvoje antstolių veiklą kontroliuoja ir prižiūri specialios institucijos. Jūs turėtumėte pateikti skundą dėl antstolių neveiklumo ir galimo interesų konflikto.

2. **Teisminis Kelias**: Jeigu antstolių priežiūra neįgyvendina efektyvių veiksmų, galima kreiptis į teismą. Teismas gali peržiūrėti jūsų bylą ir įpareigoti antstolius imtis aktyvesnių veiksmų arba skolą išieškoti kitu būdu.

3. **Policijos Tyrimas**: Jei yra įtarimų dėl neteisėto antstolių ir kaltininkų bendradarbiavimo, kreipkitės į policiją. Policija gali pradėti ikiteisminį tyrimą dėl galimo korupcijos atvejo.

4. **Advokato Paslaugos**: Visada rekomenduoju pasikonsultuoti su teisininku, kuris galėtų atstovauti jūsų interesus ir patarti, kaip geriausiai elgtis tokiuose sudėtinguose atvejuose.

### Galimi Scenarijai:

- **Antstolių Priežiūros Institucija Pradeda Tyrimą**: Jei jūsų skundas bus priimtas, galima tikėtis, kad bus pradėtas tyrimas dėl antstolių veiksmų ir jų ryšių su kaltininkais. Šis tyrimas gali lemti antstolių veiksmų peržiūrą ir galimus pokyčius jūsų byloje.

- **Teismo Procesas**: Teismas gali nuspręsti, kad antstoliai nevykdo savo pareigų tinkamai, ir įpareigoti juos imtis konkrečių veiksmų arba perduoti bylą kitam antstoliui.

- **Policijos Tyrimas ir Galimas Baudžiamasis Procesas**: Jeigu įrodymai pateiktų, kad antstoliai ir kaltininkai veikia neteisėtai, tai gali lemti baudžiamąjį persekiojimą.

- **Advokato Pagalba**: Profesionalus teisininkas gali padėti jums geriau suprasti teisines galimybes, pateikti ieškinį teisme ir atstovauti jūsų interesus.

### Svarbu Žinoti:

- **Dokumentacija**: Svarbu turėti visą dokumentaciją, įrodančią jūsų bendravimą su antstoliais ir jūsų imtus veiksmus siekiant išieškoti skolą.
- **Terminai**: Būkite atidūs dėl skundų ir prašymų pateikimo terminų.
- **Teisinės Konsultacijos**: Visada verta gauti teisinę konsultaciją, kad užtikrintumėte, jog jūsų veiksmai atitinka galiojančius teisės aktus ir procedūras.

Nors tai gali atrodyti sudėtinga ir ilgai užsitęsusi procedūra, svarbu žinoti, kad teisės aktai suteikia jums priemones ginti savo teises.


Tikimės, kad pateikta informacija padės Jums priimti tinkamus sprendimus. Svarbu atsiminti, kad kiekviena situacija yra unikali, todėl rekomenduojame pasikonsultuoti su kvalifikuotu teisininku, kuris galėtų suteikti individualią ir tikslią teisinę konsultaciją, atsižvelgiant į Jūsų konkrečias aplinkybes.

Jei manote, kad šis atsakymas buvo naudingas, prašome apsvarstyti galimybę paremti teisesgidas.lt svetainę, kurią administruoja atsidavę specialistai. Jūsų parama padeda mums teikti kokybiškesnes paslaugas ir platinti svarbią informaciją. Norėdami paremti, spauskite čia: Paremk svetainę SMS žinute.

Dėkojame už Jūsų palaikymą ir linkime sėkmės!
»27.01.24 - 10:21 Anketa
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.277 sekundės -