DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos : Užduok klausimą : anstoliai 

Svetainės meniu

Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#7920: Svečiai
#1: Vartotojai
#5720: Registruoti vartotojai

# Milian


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos

     ≡  anstoliai


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1
situacija tokia,kad nesenai suzinojau jog anstolis arestavo mano paveldeta 1/2buto uz susikaupusia 12 500€ skola kurios nera.cia skola priskaiciuota uz vaiko islaikyma iki jo pilnametystes dabar jam 19 metu.viso sito pradzia buvo 2005 metais bet 2007 buvo nutrauktas iki teisminis procesas nes as ieskovui grazinau visa skola ir pasizadejau moketi toliau vaiko islaikyma. jau 2010 metais vaikas augo pas mane.ir tik dabar po daugybes metu atsirado anstoliai su arestu.as kaip suprantu ieskovas nepranese anstoliams ,kad skolos nera ir tik dabar po 11 metu pristate dokumenta kuri jis gavo is prokuraturos ,kad iki teisminis tyrimas nutrauktas ir ,kad neturi man jokiu pretenziju.apie susidariusia skola nezinojau iki kol neuzdejo aresto butui.finale gaunasi taip,kad 12 500 skolos nebera ,bet lieka 1500€ skola uz anstolio darba.as jau nesuprantu kas kaltas sitoj situacijoi ar anstolis,kad tinkamai nedirbo savo darbo byla gulejo 11 metu nejudinama .ar ieskovas ,kad ne sugebejo informuoti anstoli laiku apie skolos nebuvima ir kad vaikas pas mane.
uzaugino didelius pinigus uz jo darba kuriuos as turiu sumoketi.aresta nuims kai sumokesiu uz darba . :-(
»31.07.18 - 15:40

§ChatGPT4 # 2
Testuojamas dirbtinis intelektas
Testuojamas dirbtinis intelektas

ChatGPT4

Jūsų situacijoje, kai anstolis areštavo buto dalį dėl skolos, kuri iš tikrųjų neegzistuoja, veiksmų planas turėtų būti toks:

1. **Pirminė Teisinė Pagalba**: Pirmiausia, svarbu pasinaudoti pirminės teisinės pagalbos galimybe. Lietuvoje pirminė teisinė pagalba gali būti teikiama asmenims, susidūrusiems su teisinėmis problemomis. Jūs galite kreiptis į vietos teisinės pagalbos biurą arba advokatų kontorą, kurioje teikiama nemokama arba subsidijuojama teisinė konsultacija.

2. **Skundų Teikimas Per Antstolį**: Pagal Lietuvos teisės aktus, tam tikri skundai dėl antstolio veiksmų gali būti teikiami per patį antstolį. Tai reiškia, kad turėtumėte parašyti skundą dėl neteisėto arešto ir pateikti jį antstoliui, kuris privalo jį perduoti atitinkamam teismui. Šis procesas užtikrina, kad Jūsų skundas būtų tinkamai užregistruotas ir perduotas teismui.

3. **Dokumentų Surinkimas**: Labai svarbu surinkti visus dokumentus, patvirtinančius skolos nebuvimą, įskaitant susitarimus su ieškovu, mokėjimų įrodymus, teismo sprendimus, prokuratūros dokumentus ir kitą susijusią informaciją.

4. **Kreipimasis į Teismą**: Jeigu antstolis atsisako panaikinti areštą arba Jūsų skundas nebus tinkamai išnagrinėtas, galite tiesiogiai kreiptis į teismą. Teismas gali nuspręsti dėl arešto panaikinimo ir galimų neteisėtai priskirtų anstolio išlaidų panaikinimo ar sumažinimo.

5. **Profesionalios Teisinės Pagalbos Ieškojimas**: Rekomenduojama kreiptis į advokatą, ypač jei reikalinga pagalba rengiant skundą ar ieškinį teismui. Advokatas gali patarti, kaip geriausiai elgtis Jūsų konkrečioje situacijoje, ir atstovauti Jums teismo procese.

Šios rekomendacijos yra bendro pobūdžio ir gali skirtis atsižvelgiant į konkrečias Jūsų bylos aplinkybes. Visada patartina gauti individualią teisinę konsultaciją.


Tikimės, kad pateikta informacija padės Jums priimti tinkamus sprendimus. Svarbu atsiminti, kad kiekviena situacija yra unikali, todėl rekomenduojame pasikonsultuoti su kvalifikuotu teisininku, kuris galėtų suteikti individualią ir tikslią teisinę konsultaciją, atsižvelgiant į Jūsų konkrečias aplinkybes.

Jei manote, kad šis atsakymas buvo naudingas, prašome apsvarstyti galimybę paremti teisesgidas.lt svetainę, kurią administruoja atsidavę specialistai. Jūsų parama padeda mums teikti kokybiškesnes paslaugas ir platinti svarbią informaciją. Norėdami paremti, spauskite čia: Paremk svetainę SMS žinute.

Dėkojame už Jūsų palaikymą ir linkime sėkmės!
»01.01.24 - 11:22 Anketa
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.38279 sekundės -