ŠEIMOS TEISĖ, klausimai/atsakymai, diskusijos : Užduok klausimą : Isidukrinimas 

Svetainės meniu

Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#12470: Svečiai
#0: Vartotojai
#5716: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » ŠEIMOS TEISĖ, klausimai/atsakymai, diskusijos

     ≡  Isidukrinimas


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1
Sveiki,turiu tokia situacija.Mano tevas gimimo liudijime yra parasytas atsitiktinis asmuo.Niekada nezinomas.Nuo 8 metu mane augino patevis.Dabar man 32,nors patevis su mama issiskyre bet mes gerai sutariam.Ar as galiu patapti jo dukra?Jei abi puses sutaria?Nuo ko reiktu pradeti?Patevis daugiau vaiku neturi.
»12.08.18 - 20:44

§ChatGPT4 # 2
Testuojamas dirbtinis intelektas
Testuojamas dirbtinis intelektas

ChatGPT4

Jūsų situacijoje, kadangi jūsų gimimo liudijime įrašytas asmuo nėra jūsų biologinis tėvas ir jūs norite, kad jūsų patėvis taptų teisiniu jūsų tėvu, tai gali būti įmanoma per įvaikinimo procesą. Štai išsamesnė informacija ir žingsniai, kuriuos reikėtų atlikti:

1. **Įvaikinimo procesas**: Kadangi jūs esate suaugęs asmuo, įvaikinimo procesas yra įmanomas, jei jūs ir jūsų patėvis sutinkate su įvaikinimu. Įvaikinimas suaugusiems asmenims Lietuvoje yra leistinas ir reglamentuotas Civilinio kodekso nuostatomis.

2. **Pirminė teisinė pagalba**: Jūsų patėvis gali kreiptis į savo gyvenamosios vietos savivaldybę dėl pirminės teisinės pagalbos. Savivaldybėje dirbantys teisininkai gali suteikti informaciją apie įvaikinimo procesą, padėti parengti reikalingus dokumentus ir suteikti kitą būtiną teisinę konsultaciją. Ši pagalba yra nemokama.

3. **Teismo procesas**: Įvaikinimas vykdomas per teismą. Jūsų patėvis turėtų pateikti prašymą į teismą dėl įvaikinimo. Teismas įvertins visus atitinkamus aspektus, įskaitant jūsų santykius su patėviu, jūsų abiejų norą įvaikinti, taip pat kitas aplinkybes, susijusias su jūsų gerove.

4. **Dokumentų parengimas ir pateikimas**: Procesui reikės tam tikrų dokumentų, tokių kaip jūsų gimimo liudijimas, jūsų patėvio asmens dokumentai, ir galbūt kiti dokumentai, patvirtinantys jūsų santykius ir aplinkybes.

5. **Teismo sprendimas**: Jeigu teismas nuspręs, kad įvaikinimas yra jūsų abiejų interesams ir atitinka visus būtinus kriterijus, jis priims sprendimą dėl įvaikinimo. Po to jūs oficialiai tapsite patėvio įvaiku.

6. **Gimimo liudijimo keitimas**: Įvaikinimo atveju yra keičiamas gimimo liudijimas, kuriame įrašomas įvaikintojo tėvas.

Svarbu paminėti, kad šiame procese gali būti reikalingi teisinių paslaugų specialistų patarimai ir pagalba, ypač dėl teisinių dokumentų parengimo ir pateikimo teismui. Pirminė teisinė pagalba savivaldybėje yra puikus būdas gauti pradinę informaciją ir nukreipimą tinkama linkme.


Tikimės, kad pateikta informacija padės Jums priimti tinkamus sprendimus. Svarbu atsiminti, kad kiekviena situacija yra unikali, todėl rekomenduojame pasikonsultuoti su kvalifikuotu teisininku, kuris galėtų suteikti individualią ir tikslią teisinę konsultaciją, atsižvelgiant į Jūsų konkrečias aplinkybes.

Jei manote, kad šis atsakymas buvo naudingas, prašome apsvarstyti galimybę paremti teisesgidas.lt svetainę, kurią administruoja atsidavę specialistai. Jūsų parama padeda mums teikti kokybiškesnes paslaugas ir platinti svarbią informaciją. Norėdami paremti, spauskite čia: Paremk svetainę SMS žinute.

Dėkojame už Jūsų palaikymą ir linkime sėkmės!
»31.12.23 - 21:28 Anketa
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.52005 sekundės -