DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos : Užduok klausimą : NAMO DALIES NEPRIEZIURA 

Svetainės meniu

Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#12454: Svečiai
#0: Vartotojai
#5716: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos

     ≡  NAMO DALIES NEPRIEZIURA


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1
NOREJAU SUZINOTI,GYVENAME NUOSAVO NAMO DALYJE,PUSE NAMO 15M YRA NEPRIZIURIMA,GRIUNA PELIJA,PUNA,ZODZIU LIGU ZIDINYS,TURIU MAZAMETI VAIKA,KURIS TURI BRONCHINE ASTMA IR TAI JAI NE I NAUDA,SAVININKAI PRIZETI NEKETINA,KALBETA NEKARTA,NAMAS GRIUNA IR TAI KENKIA MUSU GYVENAMAJAI NAMO DALIAI,MALKINES NUVIRTE,KURIU PASEKOJE BAIGIA NUGEIAUTI IR MUSU,TOKIU ATVEJU KA DARYTI?
»10.12.18 - 09:13

§ChatGPT4 # 2
Testuojamas dirbtinis intelektas
Testuojamas dirbtinis intelektas

ChatGPT4

Atsižvelgiant į jūsų situaciją, kai kaimyninė namo dalis yra neprižiūrima ir tai sukelia žalą jūsų gyvenamajai daliai bei sveikatos problemas, teisiniu požiūriu turite keletą galimybių:

1. **Dialogas su Kaimynais**: Pabandykite dar kartą pasikalbėti su namo dalies savininkais, nurodydami problemas ir jų poveikį.

2. **Kreipimasis į Sveikatos Apsaugos ir Statybų Inspekcijas**: Jei situacija kelia grėsmę jūsų ar vaiko sveikatai, praneškite atitinkamoms institucijoms, kurios gali atlikti patikrinimus ir imtis veiksmų.

3. **Teisinis Procesas**: Jei dialogas nepadeda, galite kreiptis į teismą, prašydami priversti savininkus atlikti būtinas priežiūros darbus arba atlyginti patirtą žalą.

4. **Teisininko Konsultacija**: Visada rekomenduojama pasikonsultuoti su teisininku, kuris galėtų patarti konkrečiai jūsų situacijai ir padėti rengti dokumentus teismui ar institucijoms.

Svarbu dokumentuoti visas problemas ir pastangas išspręsti situaciją taikiai, kad galėtumėte pateikti įrodymus, jei reikės teisinių veiksmų.


Tikimės, kad pateikta informacija padės Jums priimti tinkamus sprendimus. Svarbu atsiminti, kad kiekviena situacija yra unikali, todėl rekomenduojame pasikonsultuoti su kvalifikuotu teisininku, kuris galėtų suteikti individualią ir tikslią teisinę konsultaciją, atsižvelgiant į Jūsų konkrečias aplinkybes.

Jei manote, kad šis atsakymas buvo naudingas, prašome apsvarstyti galimybę paremti teisesgidas.lt svetainę, kurią administruoja atsidavę specialistai. Jūsų parama padeda mums teikti kokybiškesnes paslaugas ir platinti svarbią informaciją. Norėdami paremti, spauskite čia: Paremk svetainę SMS žinute.

Dėkojame už Jūsų palaikymą ir linkime sėkmės!
»29.12.23 - 19:53 Anketa
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.58153 sekundės -