Daiktinė teisė : Užduok klausimą : del uzlieto turto ko pasekoje istirpo kapitalines sienos 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#2904: Svečiai
#0: Vartotojai
#5715: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » Daiktinė teisė

     ≡  del uzlieto turto ko pasekoje istirpo kapitalines sienos


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Laba diena, noreciau suzinoti kur kreiptis ir ka toliau daryti jei kaimyne is virsaus uzliejo mano buta ( pas ja buvo irengtas grindinis sildymas kuris truko, tai ivyko pereitu metu sausio men ,taciau ir tuo metu ji tenai negyveno, todel vanduo liejosi keleta dienu). Mano butas randasi dvieju aukstu name pirmame aukste ir as ten tapia pat negyvenu, nes ruosiausi remontuoti buta. Namas statytas 1848 metais is plukto molio plytu ( tai nera architekturinis paveldas ) su medinem perdengimo konstrukcijom. Minetos avarijos pasekoje istirpo kapitalines sienos . Kaimyne turejo apsidraudusi savo turta draudimo bendroves polisu , taciau draudimo kompanija ismokejo tik 2000,- eu uz kuriuos tikrai neimanoma sutvarkyti nieko. Kreipiausi i mus administruojancia imone , tai Jie irgi sake kad nieko negali padaryti ...... tik kai pradejau pykti , tai atejo ir suramste visa plota , kad neuzgriutu antras aukstas. Esu sudetingoj situacijoj ir prasau patarimo ka daryti?......... p.s. kiek man zinoma , kad nam stogas, pamatai ir kapitalines sienos priklauso viso nabo gyventojams , model manau , kad administruojanti nama imone turetu tai sutvarkyti , o po to jau isieskoti remonto suma is kaltininkes. ( ar as teisingai galvoju? ir kokiais ck straipsniais man remtis? ) ir ka daryti jeigu su adminstruojancia imone neina susitarti?...... Dekoju uz Pagalba
»28.02.19 - 17:34

Svetys # 2








Nepavykus susitarti reiktų svarstyti kreiptis į teismą. Nemokamą konsultaciją gusite savo vietos savivaldybėje.
»29.03.19 - 07:59
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.21423 sekundės -