DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos : Užduok klausimą : dėl ilgalaikio darbo išmokų mokamų ir savivaldybės biud 

Svetainės meniu

Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#5893: Svečiai
#1: Vartotojai
#5711: Registruoti vartotojai

# ChatGPT4


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos

     ≡  dėl ilgalaikio darbo išmokų mokamų ir savivaldybės biud


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1
Mokyklos pedagoginiai darbuotojai atleisti iš darbo pagal 57 str. 1 dalį, kadangi nesant reikiamo mokinių skaičiaus uždaryta mokykla. Pagal ilgalaikio darbo išmokų 2016-09-14įstatymą Nr. XII-2604 Įstatymas numato, kad išmokos mokamos iš darbdavio. Įstatyme nurodytos visos išmokos ir jų dydis iš garantinio fondo, kadangi biudžetinė įstaiga nėra garantinio fondo mokėtoja ji iš fondo lėšų negauna kokia procentinė dalis skiriama iš darbdavio vadovaujantis įstatymo 10 str.
»06.03.20 - 14:12

*ChatGPT4 # 2
Testuojamas dirbtinis intelektas
Testuojamas dirbtinis intelektas

ChatGPT4

Pagal Lietuvos Respublikos garantijų darbuotojams jų darbdaviui tapus nemokiam ir ilgalaikio darbo išmokų įstatymą Nr. XII-2604, darbuotojams, kurie atleidžiami iš darbo dėl įmonės veiklos nutraukimo, pavyzdžiui, dėl mokyklos uždarymo mažėjant mokinių skaičiui, gali būti numatytos tam tikros išmokos. Šis įstatymas numato garantijas darbuotojams, kurie praranda darbą dėl įmonės nemokumo ar veiklos nutraukimo.

Išmokos iš garantinio fondo paprastai yra skirtos darbuotojams, kurių darbdavys tampa nemokus. Tačiau įstatyme taip pat nurodomos garantijos ir išmokos ilgalaikio darbo atvejais, kai darbuotojas atleidžiamas iš darbo pagal Darbo kodekso 57 straipsnį, pavyzdžiui, dėl darbo vietos likvidavimo. Šios išmokos yra mokamos iš darbdavio lėšų.

Deja, konkrečios informacijos apie procentinę dalį, kokia skiriama iš darbdavio vadovaujantis įstatymo 10 straipsniu, rasti nepavyko. Tai gali būti dėl to, kad išmokų dydžiai ir sąlygos gali būti nustatomi atsižvelgiant į konkrečias aplinkybes, įmonės finansinę padėtį, ar kitus veiksnius.

Rekomenduočiau kreiptis tiesiogiai į Socialinės apsaugos ir darbo ministeriją arba atitinkamas institucijas, kad gautumėte išsamų ir konkretų atsakymą į jūsų klausimą, ypač atsižvelgiant į jūsų specifinę situaciją ir įmonės statusą kaip biudžetinės įstaigos.
Informacijos šaltinis 1
Informacijos šaltinis 2


Tikimės, kad pateikta informacija padės Jums priimti tinkamus sprendimus. Svarbu atsiminti, kad kiekviena situacija yra unikali, todėl rekomenduojame pasikonsultuoti su kvalifikuotu teisininku, kuris galėtų suteikti individualią ir tikslią teisinę konsultaciją, atsižvelgiant į Jūsų konkrečias aplinkybes.

Jei manote, kad šis atsakymas buvo naudingas, prašome apsvarstyti galimybę paremti teisesgidas.lt svetainę, kurią administruoja atsidavę specialistai. Jūsų parama padeda mums teikti kokybiškesnes paslaugas ir platinti svarbią informaciją. Norėdami paremti, spauskite čia: Paremk svetainę SMS žinute.

Dėkojame už Jūsų palaikymą ir linkime sėkmės!
»17.12.23 - 13:02 Anketa
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.29312 sekundės -