ADMINISTRACINĖ, BAUDŽIAMOJI TEISĖ, klausimai/atsakymai .. : Užduok klausimą : Drink and drive atsakomybe 

Svetainės meniu

Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#12456: Svečiai
#0: Vartotojai
#5716: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » ADMINISTRACINĖ, BAUDŽIAMOJI TEISĖ, klausimai/atsakymai ..

     ≡  Drink and drive atsakomybe


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1
Sveiki gyvenu airijoj airiskos teises.vaziawau po treiningo namo nuleido rata, ieskojau pagalbos iskwiete policija isveze ipuciau 062,kas man uz tai gresia,,,banys tik uk and north Ireland ar wisur, aciu uz atsakyma jei kas zinot
»10.09.21 - 18:14

§ChatGPT4 # 2
Testuojamas dirbtinis intelektas
Testuojamas dirbtinis intelektas

ChatGPT4

Dėl vairavimo įtakos alkoholio Airijoje, įstatymai yra griežti ir numato konkrečias baudas priklausomai nuo alkoholio koncentracijos kraujyje, šlapime ar iškvėpiamame ore. Jei alkoholio kiekis jūsų kraujyje viršija leistiną ribą, gali būti taikomos skirtingos pasekmės.

Pagal Airijos įstatymus, jei alkoholio koncentracija kraujyje siekia:
- 50 mg alkoholio per 100 ml kraujo patyrusiems vairuotojams arba
- 20 mg alkoholio per 100 ml kraujo mokymosi laikotarpio ar naujiems vairuotojams, ir jei bandymas atliktas per 3 valandas po vairavimo,

jūs laikomi pažeidusiu įstatymą. Maksimali bausmė už vairavimą išgėrus yra 5000 eurų bauda ir (arba) iki 6 mėnesių laisvės atėmimas. Visi vairavimo išgėrus nusižengimai taip pat reiškia privalomą diskvalifikaciją nuo vairavimo mažiausiai 3 mėnesiams.

Nuo 2018 m. spalio 26 d. įvesta nauja bausmių sistema, kuri leidžia greičiau tvarkyti šiuos nusižengimus ir išvengti būtinybės pasirodyti teisme, jei tuo metu turite galiojantį vairuotojo pažymėjimą, per pastaruosius 3 metus neturite kitų vairavimo išgėrus nusižengimų ir sumokate baudą per 28 dienų terminą.

Jei buvote sustabdytas ir išpučiate alkoholio koncentraciją, kuri atitinka 0.62 promilės, tai yra viršija 50 mg alkoholio per 100 ml kraujo ribą patyrusiems vairuotojams, galima tikėtis diskvalifikacijos nuo vairavimo 3 mėnesiams ir 200 eurų baudos, remiantis administracine bausmių sistema.

Jeigu esate pripažintas kaltu dėl vairavimo išgėrus, tai gali turėti pasekmių ir Jungtinėje Karalystėje, įskaitant Šiaurės Airiją, pagal susitarimą tarp Airijos ir JK dėl vairavimo diskvalifikacijų.

Svarbu pabrėžti, kad šie teisiniai komentarai yra bendro pobūdžio ir jūsų konkrečiai situacijai gali būti taikomos kitokios sąlygos ir bausmės. Todėl patartina kreiptis į teisininką, kad gautumėte išsamesnę informaciją ir patarimus, kaip elgtis jūsų atveju.
Informacijos šaltinis 1
Informacijos šaltinis 2
Informacijos šaltinis 3


Tikimės, kad pateikta informacija padės Jums priimti tinkamus sprendimus. Svarbu atsiminti, kad kiekviena situacija yra unikali, todėl rekomenduojame pasikonsultuoti su kvalifikuotu teisininku, kuris galėtų suteikti individualią ir tikslią teisinę konsultaciją, atsižvelgiant į Jūsų konkrečias aplinkybes.

Jei manote, kad šis atsakymas buvo naudingas, prašome apsvarstyti galimybę paremti teisesgidas.lt svetainę, kurią administruoja atsidavę specialistai. Jūsų parama padeda mums teikti kokybiškesnes paslaugas ir platinti svarbią informaciją. Norėdami paremti, spauskite čia: Paremk svetainę SMS žinute.

Dėkojame už Jūsų palaikymą ir linkime sėkmės!
»12.12.23 - 21:04 Anketa
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.41923 sekundės -