DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos : Užduok klausimą : paveldejimas 

Svetainės meniu

Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#15219: Svečiai
#2: Vartotojai
#5721: Registruoti vartotojai

# Milian
# Lana


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos

     ≡  paveldejimas


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1
LABA diena noreciau pasiteirauti mire tevas pries 10 metu mama nepaveldejo tevo palikima 2021 mire ir mama nuvaziavom tvarkytis pas notara nekilnojamo turto kuris yra silutes rajone notare pasake kad turime teisminiu keliu susitvarkyti tevo dali paskui tvarkytis mamos byla uzvede ir sake butu geriau kad tevo dali teisminiu keliu tvarkyciau ant mamos bet jug mama jau mirusi ar taip galima ir ar galima kreiptis i advokatus akmeneje jeigu turtas ira silutes rajone ACIU
»19.01.22 - 10:38

§ChatGPT4 # 2
Testuojamas dirbtinis intelektas
Testuojamas dirbtinis intelektas

ChatGPT4

Atsižvelgiant į pateiktą situaciją, procedūra yra sudėtinga, bet galima. Čia yra pagrindiniai aspektai:

1. **Palikimo priėmimas:** Kad paveldėtumėte turtą, jį reikia oficialiai priimti. Tai galima padaryti paduodant pareiškimą apie palikimo priėmimą palikimo atsiradimo vietos notarui arba faktiškai pradėjus valdyti paveldimą turtą. Jei palikimas nebuvo priimtas teisingai, gali tekti kreiptis į teismą, kad būtų nustatytas faktinis palikimo priėmimas.

2. **Paveldėjimo eilės įpėdiniai:** Jei nebuvo sudarytas testamentas, turtas paveldimas pagal įstatymą. Įpėdiniai eina pagal nustatytą eiliškumą: pirmiausia vaikai, tada tėvai, seneliai, broliai, seserys ir kiti giminaičiai.

3. **Paveldėjimas teismo tvarka:** Jeigu praleistas 3 mėnesių terminas, reikia kreiptis į teismą dėl paveldėjimo teisės atkūrimo. Paveldėjimo bylos teisme dažniausiai nagrinėjamos supaprastinta tvarka.

4. **Paveldėjimo tvarka:** Priklausomai nuo aplinkybių (ar yra testamentas, ar yra skolų ir t.t.), procedūra gali skirtis. Pavyzdžiui, jei palikėjas turėjo skolų, paveldėjimas turėtų vykti pagal apyrašą.

5. **Teisinė pagalba:** Kadangi situacija yra sudėtinga, labai rekomenduojama kreiptis į advokatą. Advokatas gali padėti suformuoti reikalingus dokumentus, patarti dėl teisinių aspektų, ir atstovauti teisme. Advokato pagalbos galite ieškoti bet kurioje Lietuvos vietoje, nepriklausomai nuo to, kur yra turtas.

Santraukai, teisinė pagalba šiuo atveju yra labai svarbi, nes procedūra gali būti sudėtinga ir reikalauti daugybės veiksmų ir dokumentų.
Informacijos šaltinis 1
Informacijos šaltinis 2
Informacijos šaltinis 3
Informacijos šaltinis 4


Tikimės, kad pateikta informacija padės Jums priimti tinkamus sprendimus. Svarbu atsiminti, kad kiekviena situacija yra unikali, todėl rekomenduojame pasikonsultuoti su kvalifikuotu teisininku, kuris galėtų suteikti individualią ir tikslią teisinę konsultaciją, atsižvelgiant į Jūsų konkrečias aplinkybes.

Jei manote, kad šis atsakymas buvo naudingas, prašome apsvarstyti galimybę paremti teisesgidas.lt svetainę, kurią administruoja atsidavę specialistai. Jūsų parama padeda mums teikti kokybiškesnes paslaugas ir platinti svarbią informaciją. Norėdami paremti, spauskite čia: Paremk svetainę SMS žinute.

Dėkojame už Jūsų palaikymą ir linkime sėkmės!
»11.12.23 - 18:57 Anketa
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.57029 sekundės -