DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos : Užduok klausimą : Skyrybos 

Svetainės meniu

Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#15212: Svečiai
#2: Vartotojai
#5721: Registruoti vartotojai

# Milian
# Lana


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos

     ≡  Skyrybos


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1
Sveiki norejau pasiteirauti del skyrybu padaviau prasyma skyrtis su vyru neturim vaiku neturim uzgyvento turto kartu tik turiu paemus paskola ant automobilio kuris yra ant jo uzrasytas o paskola ant manes yra ir is teismo gavau laiska kad nenurodyta is kur paimti paskola yra ir nei vaiku nei turto nenurodyta toj pazymoj o skirtis sutinkam abipusiu susitarimu. Ačiū
»23.03.22 - 23:25

§ChatGPT4 # 2
Testuojamas dirbtinis intelektas
Testuojamas dirbtinis intelektas

ChatGPT4

Iš gautos informacijos suprantu, kad jūsų situacijoje yra kelios svarbios detalės, kurias reikėtų atkreipti dėmesį, norint tinkamai ištaisyti skyrybų dokumentaciją:

1. **Paskolos ir turto dalybos**: Jeigu paskola buvo paimta vieno sutuoktinio vardu, bet buvo naudojama bendriems šeimos tikslams, tai teismas gali laikyti ją bendra sutuoktinių prievole. Priklausomai nuo to, ar prievolė yra solidarioji ar dalinė, skiriasi jos vykdymas ir sutuoktinių atsakomybės apimtis. Jeigu prievolė yra solidarioji, tai kreditorius turi teisę reikalauti, kad prievolę įvykdytų tiek abu sutuoktiniai bendrai, tiek vienas jų, tiek visą prievolę, tiek jos dalį.

2. **Dokumentų pateikimas teismui**: Jums reikia pateikti teismui dokumentus, kurie aiškiai nurodo jūsų turto ir finansinių įsipareigojimų padalijimą. Į šiuos dokumentus įeina pažymos apie šeimos sudėtį, deklaruotas gyvenamąsias vietas ir kitus duomenis patvirtinančias pažymas. Svarbu, kad visos pažymos būtų originalios arba patvirtintos notaro arba advokato.

3. **Skyrybų dokumentų tvarkymas**: Dokumentai teismui turi būti pateikti atsižvelgiant į tai, kokiu būdu nutraukiama santuoka. Jeigu santuoka nutraukiama abipusiu sutarimu, teismui turi būti pateiktas atitinkamas procesinis dokumentas. Taip pat svarbu nurodyti, kaip bus tvarkomi bendri finansiniai įsipareigojimai ir turtas】.

Atsižvelgiant į jūsų situaciją, kadangi automobilis yra įregistruotas ant vyro vardo, bet paskola už jį yra jūsų vardu, tai svarbu teisingai nurodyti šiuos duomenis teismui ir susitarti dėl finansinių įsipareigojimų padalijimo. Jeigu ši situacija nėra aiškiai nurodyta teismo dokumentuose, tai reikėtų tai ištaisyti ir pateikti teismui tikslius ir išsamius duomenis.

Svarbu kreiptis į teisininką arba naudotis profesionalių skyrybų advokatų pagalba, kad procesas vyktų sklandžiai ir visi reikiami dokumentai būtų tinkamai parengti ir pateikti.
Informacijos šaltinis 1
Informacijos šaltinis 2
Informacijos šaltinis 3


Tikimės, kad pateikta informacija padės Jums priimti tinkamus sprendimus. Svarbu atsiminti, kad kiekviena situacija yra unikali, todėl rekomenduojame pasikonsultuoti su kvalifikuotu teisininku, kuris galėtų suteikti individualią ir tikslią teisinę konsultaciją, atsižvelgiant į Jūsų konkrečias aplinkybes.

Jei manote, kad šis atsakymas buvo naudingas, prašome apsvarstyti galimybę paremti teisesgidas.lt svetainę, kurią administruoja atsidavę specialistai. Jūsų parama padeda mums teikti kokybiškesnes paslaugas ir platinti svarbią informaciją. Norėdami paremti, spauskite čia: Paremk svetainę SMS žinute.

Dėkojame už Jūsų palaikymą ir linkime sėkmės!
»07.12.23 - 13:29 Anketa
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.65136 sekundės -