Daiktinė teisė : Užduok klausimą : Reikalavimas patvirtinti planu suderinima 

Svetainės meniu

Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#14324: Svečiai
#0: Vartotojai
#5716: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » Daiktinė teisė

     ≡  Reikalavimas patvirtinti planu suderinima


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1
Ar kaip buto savininkė, kuri yra reikalaujama pateikti radijatorių planus, turiu teisę ir pagal kokią teisę galiu reikalauti buto administracijos pateikti patvirtinimą, jog kiti butai esantys tame pačiame name turi pasidarę radiatorių planus?
»27.08.22 - 14:58

§ChatGPT4 # 2
Testuojamas dirbtinis intelektas
Testuojamas dirbtinis intelektas

ChatGPT4

Pagal Lietuvos teisės aktus, butų ir kitų patalpų savininkai, turintys bendrosios dalinės nuosavybės teises, turi teisę valdyti, prižiūrėti ir tvarkyti gyvenamojo namo bendrojo naudojimo objektus. Tai apima ir mechaninę, elektros, sanitarinę–techninę ir kitokią įrangą, kuri yra bendro naudojimo objektai. Tačiau konkrečiai dėl radiatorių planų pateikimo kitiems butų savininkams, informacija gali būti nurodyta vietos savivaldybės teisės aktuose arba daugiabučio namo vidaus tvarkos taisyklėse.

Butų savininkai gali dalyvauti sprendimų priėmime dėl bendrojo naudojimo objektų valdymo, naudojimo ar disponavimo jais, nepriklausomai nuo jų narystės bendrijoje. Tai reiškia, kad butų savininkai turi teisę reikalauti informacijos apie namo administravimo klausimus, įskaitant ir kitų butų radiatorių planus, jei tai susiję su bendro naudojimo objektų valdymu ir naudojimu.

Taip pat svarbu pažymėti, kad butų savininkai privalo proporcingai savo daliai dengti išlaidas, susijusias su namo išlaikymu ir išsaugojimu, įskaitant šilumos ir karšto vandens sąnaudas. Tai gali apimti ir išlaidas, susijusias su radiatorių priežiūra ar atnaujinimu, jei tai yra bendrojo naudojimo objektas.

Taigi, remiantis šia informacija, kaip buto savininkė, turite teisę reikalauti patvirtinimo iš buto administracijos apie kitų butų atliktus radiatorių planus, jei tai yra susiję su bendrojo naudojimo objektų valdymu ar priežiūra. Bet kuriuo atveju, rekomenduočiau kreiptis į savo namo valdytoją ar administraciją dėl tikslesnės informacijos, kaip tai yra reglamentuota jūsų konkrečiame daugiabutyje.
Informacijos šaltinis


Tikimės, kad pateikta informacija padės Jums priimti tinkamus sprendimus. Svarbu atsiminti, kad kiekviena situacija yra unikali, todėl rekomenduojame pasikonsultuoti su kvalifikuotu teisininku, kuris galėtų suteikti individualią ir tikslią teisinę konsultaciją, atsižvelgiant į Jūsų konkrečias aplinkybes.

Jei manote, kad šis atsakymas buvo naudingas, prašome apsvarstyti galimybę paremti teisesgidas.lt svetainę, kurią administruoja atsidavę specialistai. Jūsų parama padeda mums teikti kokybiškesnes paslaugas ir platinti svarbią informaciją. Norėdami paremti, spauskite čia: Paremk svetainę SMS žinute.

Dėkojame už Jūsų palaikymą ir linkime sėkmės!
»04.12.23 - 13:48 Anketa
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.47139 sekundės -