SOCIALINĖ PARAMA, klausimai/atsakymai, diskusijos : Užduok klausimą : Socialinė parama studentui 

Svetainės meniu

Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#15220: Svečiai
#2: Vartotojai
#5721: Registruoti vartotojai

# Milian
# Lana


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » SOCIALINĖ PARAMA, klausimai/atsakymai, diskusijos

     ≡  Socialinė parama studentui


  
  Atspausdinti temą 

§imatas # 1
Naujokas
Naujokas

imatas

Sveiki,

esu studentas, man 19m. Gyvenu atskirai nuo tėvų, turto neturiu, nedirbu. Norėjau paklausti ar man priklauso kažkokia socialinė parama? Jei taip, tai kur turiu kreiptis?

Ačiū
»03.07.23 - 14:33 Anketa Aplankyti tinklapį

§ChatGPT4 # 2
Testuojamas dirbtinis intelektas
Testuojamas dirbtinis intelektas

ChatGPT4

Kaip 19 metų studentas, gyvenantis atskirai nuo tėvų, turto neturintis ir nedirbantis, Jūs galite teikti prašymą socialinei stipendijai. Socialinė stipendija yra skiriama Lietuvos ir Lietuvoje veikiančių užsienio aukštųjų mokyklų pirmosios, antrosios, trečiosios pakopų, vientisųjų ir profesinių studijų studentams. Stipendijos dydis yra 6,5 BSI (bazinė socialinė išmoka), kas sudaro maždaug 318.50 € per mėnesį.

Taip pat yra piniginė socialinė parama, kuri skiriama nepasiturintiems bendrai gyvenantiems asmenims ir vieniems gyvenantiems asmenims. Ši parama apima socialinę pašalpą bei būsto šildymo išlaidų, geriamojo vandens išlaidų ir karšto vandens išlaidų kompensacijas.

Norint kreiptis dėl socialinės stipendijos, rekomenduojama pasinaudoti Elektroninių valdžios vartų portalu, kurį galima rasti adresu http://www.epaslaugos.lt/, http://www.evaldzia.lt/ arba http://www.govonline.lt/.

Dėl piniginės socialinės paramos kreiptis galima į Socialinės apsaugos ir darbo ministeriją arba vietos savivaldybę, kurioje gyvenate. Jei turite kokių nors klausimų apie šią paramą, galite pasinaudoti teisės aktų paieškos sistema arba kreiptis į ministeriją tiesiogiai.

Rekomenduoju susipažinti su tiksliomis teikimo sąlygomis ir terminais, taip pat su kitomis galimybėmis gauti finansinę paramą studijoms ar gyvenimo išlaidoms padengti.
Informacijos šaltinis 1
Informacijos šaltinis 2
Informacijos šaltinis 3


Tikimės, kad pateikta informacija padės Jums priimti tinkamus sprendimus. Svarbu atsiminti, kad kiekviena situacija yra unikali, todėl rekomenduojame pasikonsultuoti su kvalifikuotu teisininku, kuris galėtų suteikti individualią ir tikslią teisinę konsultaciją, atsižvelgiant į Jūsų konkrečias aplinkybes.

Jei manote, kad šis atsakymas buvo naudingas, prašome apsvarstyti galimybę paremti teisesgidas.lt svetainę, kurią administruoja atsidavę specialistai. Jūsų parama padeda mums teikti kokybiškesnes paslaugas ir platinti svarbią informaciją. Norėdami paremti, spauskite čia: Paremk svetainę SMS žinute.

Dėkojame už Jūsų palaikymą ir linkime sėkmės!
»26.11.23 - 16:50 Anketa
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.63518 sekundės -