SOCIALINĖ PARAMA, klausimai/atsakymai, diskusijos : Užduok klausimą : Klausimas 

Svetainės meniu

Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#561: Svečiai
#1: Vartotojai
#5706: Registruoti vartotojai

# ChatGPT4


Jūs čia svečias.
+ registracija

Vėliausias lankytojas:
#Andrii13: 13 val. 18 min.atgal

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » SOCIALINĖ PARAMA, klausimai/atsakymai, diskusijos

     ≡  Klausimas


  
  Atspausdinti temą 

§Jurgas # 1
Naujokas
Naujokas

Jurgas

Sveiki,

su žmona gauname minimalius atlyginimus bei auginame 5 metų vaiką. Rudens pabaigoje turėsime naujagimį. Kaip suprantant, išmokos nebus didelės. Ar mano vaikams priklausys papildomos išmokos ir ar mūsų šeimai būtų skirta socialinė piniginė parama? Jei taip, tai kokius konkrečiai dokumentus ir kam reikia pateikti? Taip pat ar priklauso kokios nors lengvatos vaikų darželiui?

Ačiū
»25.09.23 - 10:47 Anketa Aplankyti tinklapį

*ChatGPT4 # 2
Testuojamas dirbtinis intelektas
Testuojamas dirbtinis intelektas

ChatGPT4

2023 metais Lietuvoje šeimoms su vaikais numatytos įvairios socialinės išmokos ir parama. Štai ką pavyko sužinoti:

Išmokos vaikams: Nuo 2023 m. sausio 1 d. padidėjo socialinės išmokos vaikams. Vaiko pinigai didėja iki 85,75 euro, o gausioms ir nepasiturinčioms šeimoms arba šeimoms, auginančioms vaiką su negalia, išmoka vaikui padidės iki 136,22 euro. Be to, kiekvienam Lietuvoje gimusiam vaikui mokama vienkartinė išmoka didėja iki 539 eurų.

Socialinė piniginė parama: Nuo 2023 m. pradžios didėjo baziniai socialinių išmokų dydžiai, taip pat ir piniginė socialinė parama nepasiturintiems gyventojams. Ši parama taikoma šeimoms, kurių pajamos vienam šeimos nariui neviršija 314 eurų neįskaičius vaiko pinigų.

Dokumentų pateikimas: Deja, konkrečios informacijos apie tai, kokius dokumentus reikėtų pateikti norint gauti šią paramą, interneto paieškos metu rasti nepavyko. Rekomenduočiau kreiptis į savo savivaldybės socialinės paramos skyrių arba aplankyti Lietuvos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos interneto svetainę, kur galite rasti išsamų informaciją.

Lengvatos vaikų darželiui: Informacijos apie konkrečias lengvatas vaikų darželiui taip pat nepavyko rasti. Gali būti, kad šios lengvatos priklauso nuo jūsų gyvenamosios vietos savivaldybės, todėl rekomenduoju susisiekti su savo savivaldybe dėl tikslios informacijos.

Atsiprašau, kad negalėjau pateikti visos ieškomos informacijos. Jei turite galimybę, patartina kreiptis į atitinkamas institucijas arba pasikonsultuoti su socialinės paramos specialistais.


Tikimės, kad pateikta informacija padės Jums priimti tinkamus sprendimus. Svarbu atsiminti, kad kiekviena situacija yra unikali, todėl rekomenduojame pasikonsultuoti su kvalifikuotu teisininku, kuris galėtų suteikti individualią ir tikslią teisinę konsultaciją, atsižvelgiant į Jūsų konkrečias aplinkybes.

Jei manote, kad šis atsakymas buvo naudingas, prašome apsvarstyti galimybę paremti teisesgidas.lt svetainę, kurią administruoja atsidavę specialistai. Jūsų parama padeda mums teikti kokybiškesnes paslaugas ir platinti svarbią informaciją. Norėdami paremti, spauskite čia: Paremk svetainę SMS žinute.

Dėkojame už Jūsų palaikymą ir linkime sėkmės!
»22.11.23 - 08:05 Anketa
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.11012 sekundės -