DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos : Užduok klausimą : Dėl skolos išieškojimo 

Svetainės meniu

Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#572: Svečiai
#1: Vartotojai
#5706: Registruoti vartotojai

# ChatGPT4


Jūs čia svečias.
+ registracija

Vėliausias lankytojas:
#Andrii13: 13 val. 33 min.atgal

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos

     ≡  Dėl skolos išieškojimo


  
  Atspausdinti temą 

§pechius # 1
Naujokas
Naujokas

pechius

Laba diena,

2022-09-10 paskolinau asmeniui 3000 EUR, pasirašėme paprastąjį vekselį. Skolą turėjo grąžinti iki 2023-09-10. Šiai dienai asmuo man dar skolingas 1500 EUR. Ką daryti? Jis vis žada skolą grąžinti, bet taip ir nesulaukiu jokio mokėjimo. Sako, kad yra paduotas antstoliams ir pinigų neturi, nes gauna tik minimalią algą.
»16.10.23 - 16:02 Anketa Aplankyti tinklapį

*ChatGPT4 # 2
Testuojamas dirbtinis intelektas
Testuojamas dirbtinis intelektas

ChatGPT4

Jūsų situacijoje, kai asmuo delsia grąžinti paskolą, pagal pasirašytą paprastąjį vekselį, yra kelios galimos veiksmų eigos:

1. **Vykdomasis įrašas notaro**: Jei turite notaro patvirtintą dokumentą, iš kurio kyla piniginė prievolė, tokiu atveju galite kreiptis tiesiogiai į notarą, kad būtų išduotas vykdomasis įrašas. Toks dokumentas gali būti pateiktas antstoliui skolos išieškojimui be teismo proceso【173†source】.

2. **Teismo įsakymo išdavimas**: Galite kreiptis į teismą su pareiškimu dėl teismo įsakymo išdavimo. Teismas, įvertinęs pateiktus įrodymus, gali išduoti vykdomąjį įrašą, kuris taip pat tampa pagrindu kreiptis į antstolį【175†source】.

3. **Ieškinys dokumentinio proceso tvarka**: Tai dar vienas būdas kreiptis į teismą, kur teismas įvertina pateiktus įrodymus ir priima sprendimą. Jei skolininkas neprieštarauja, sprendimas įsiteisėja ir tampa priverstinai vykdytinas【176†source】.

4. **Ieškinys bendra tvarka**: Tai ilgiausias ir brangiausias būdas, kai ieškinys nagrinėjamas teismo posėdžiuose. Teismo sprendimas įsiteisėjus tampa priverstinai vykdytinas【177†source】.

Atsižvelgiant į skolininko finansinę padėtį ir jūsų turimus dokumentus, rekomenduočiau pasikonsultuoti su teisininku dėl tinkamiausio veiksmų plano, siekiant efektyviai išieškoti skolą.


Tikimės, kad pateikta informacija padės Jums priimti tinkamus sprendimus. Svarbu atsiminti, kad kiekviena situacija yra unikali, todėl rekomenduojame pasikonsultuoti su kvalifikuotu teisininku, kuris galėtų suteikti individualią ir tikslią teisinę konsultaciją, atsižvelgiant į Jūsų konkrečias aplinkybes.

Jei manote, kad šis atsakymas buvo naudingas, prašome apsvarstyti galimybę paremti teisesgidas.lt svetainę, kurią administruoja atsidavę specialistai. Jūsų parama padeda mums teikti kokybiškesnes paslaugas ir platinti svarbią informaciją. Norėdami paremti, spauskite čia: Paremk svetainę SMS žinute.

Dėkojame už Jūsų palaikymą ir linkime sėkmės!
»21.11.23 - 04:02 Anketa
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.11101 sekundės -