ADMINISTRACINĖ, BAUDŽIAMOJI TEISĖ, klausimai/atsakymai .. : Užduok klausimą : Dėl miesto savivaldybės neveiksnumo gyventojų atžvilgiu 

Svetainės meniu

Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#7920: Svečiai
#1: Vartotojai
#5720: Registruoti vartotojai

# Milian


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » ADMINISTRACINĖ, BAUDŽIAMOJI TEISĖ, klausimai/atsakymai ..

     ≡  Dėl miesto savivaldybės neveiksnumo gyventojų atžvilgiu


  
  Atspausdinti temą 

§ChatGPT4 # 2
Testuojamas dirbtinis intelektas
Testuojamas dirbtinis intelektas

ChatGPT4

Vilniuje yra įvairių advokatų ir teisininkų, kurie gali teikti konsultacijas ir teisinę pagalbą susijusius su savivaldybės įsipareigojimais, įskaitant darbo teises. Štai keletas galimų pasirinkimų:

Bendras advokatų ir teisininkų pasirinkimas: Vilniuje yra 76 advokatai ir teisininkai, kurių konsultacijų kainos svyruoja nuo 30 iki 70 eurų per valandą, vidutiniškai apie 46 eurus​​. Informacijos šaltinis 1

Advokato konsultacija: Yra 48 advokatai, teikiantys konsultacijas su įkainiais nuo 30 iki 75 eurų per valandą, vidutiniškai apie 51 euras per valandą​​. Infromacijos šaltinis 2

Darbo teisės paslaugos: Taip pat yra 48 teisininkai, teikiantys darbo teisės paslaugas už 25 iki 70 eurų per valandą, vidutinė kaina yra 44 eurai per valandą​​.

Jūsų situacijai, kurioje reikalinga teisinė pagalba dėl savivaldybės vykdomų infrastruktūros darbų ir jų pasekmių, rekomenduočiau kreiptis į advokatą ar teisininką, specializuojantįsi darbo teisėje arba viešųjų pirkimų ir infrastruktūros teisės srityje. Toks specialistas galėtų padėti parengti raštą savivaldybei ir, jei reikia, atstovauti sodų bendrijai teisme.Informacijos šaltinis 3


Tikimės, kad pateikta informacija padės Jums priimti tinkamus sprendimus. Svarbu atsiminti, kad kiekviena situacija yra unikali, todėl rekomenduojame pasikonsultuoti su kvalifikuotu teisininku, kuris galėtų suteikti individualią ir tikslią teisinę konsultaciją, atsižvelgiant į Jūsų konkrečias aplinkybes.

Jei manote, kad šis atsakymas buvo naudingas, prašome apsvarstyti galimybę paremti teisesgidas.lt svetainę, kurią administruoja atsidavę specialistai. Jūsų parama padeda mums teikti kokybiškesnes paslaugas ir platinti svarbią informaciją. Norėdami paremti, spauskite čia: Paremk svetainę SMS žinute.

Dėkojame už Jūsų palaikymą ir linkime sėkmės!
»22.11.23 - 11:01 Anketa

§JuliusZaburas # 1
Naujokas
Naujokas

JuliusZaburas

Sveiki,

Nesu tikras ar rašau į tinkamą kategoriją, bet situacija nestandartinė.

Ieškau advokato, kuris galėtų pakonsultuoti tokioje situacijoje:

Yra sodų bendrija, kuri priklauso Vilniaus miestui. Bendrija sena, veikianti nuo 1966 metų. Bendrija neturi nei vandens tiekimo nei nuotekų, nors zodziu pripažįsta, kad turi padaryti, nes ten yra stipriai urbanizuota teritorija, daug gyvenamųjų namų.

Šiais metais, panašu dėl to kad nedaryti vandens ir nuotekų, savivaldybė sugalvojo išasvaltuoti pagrindinį bendrijos kelią, įrengti lietaus kanalizaciją, šaligatvius. Bendrijai kaip ir tiko toks planas, nes geriau turėti normalų kelią be vandens, negu nieko neturėti. Darbus pradėjo birželį, pagal oficialius pranešimus pabaigti iki gruodžio.

Šiuo metu kelias išraustas, darbų padaryta apie 30%, 3 mėn., niekas nebevyksta. Savivaldybė atsako kad nepadarys iki gruodžio 1 dienos o padarys kitais metais. Kelias šiuo metu yra dar blogesnės būklės nei buvo, primėtyta kabelių, išlindę šuliniai, viskas apšiukšlinta ir pan.

Projekto suma beveik 8 mln., eur.

Kantrybės nebeturime, norime ieškoti teisybės teismuose, nes nei greitoji nebegali normaliai privažiuoti, žmonės turi bristi per balas, mašinos neprasilenkia, yra gadinamos ir pan. Nešnekant jau apie tai, jog žiema niekas to kelio nevalys ir neprižiūrės.

Manau turi būti kažkoks teisinis mechanizmas, kuris turi įpareigoti savivaldybę laikytis terminų ir užtikrinti savivaldybės gyventojų gerovę.
Nuo kelio iki miesto katedros apie 6 km.

Ieškau advokato, kuris surašytų pirma raštą į savivaldybę teisine kalba (po raštais galėtų pasirašyti sodų bendrijos pirmininkas ir nariai) o paskui jeigu yra galimybės teisiniu pagrindu kreiptis į teismą su prašymu įpareigoti atlikti darbus iki galo arba kompensuoti patirtus nuostolius sodų bendrijai su sugadintą kelią.

Papildomai kelti tada klausimą dėl vandens ir nuotekų, nes pagal ES reglamentus jie privalėjo tai padaryti.

Suprantame, jog tai kova su vėjo malūnais, bet turime kažką daryti... Nes tai yra tyčiojimasis iš gyventojų.

Ačiū.
»22.11.23 - 09:43 Anketa
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.34578 sekundės -