ADMINISTRACINĖ, BAUDŽIAMOJI TEISĖ, klausimai/atsakymai .. : Užduok klausimą : KET pažeidimas 

Svetainės meniu

Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#14346: Svečiai
#0: Vartotojai
#5716: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » ADMINISTRACINĖ, BAUDŽIAMOJI TEISĖ, klausimai/atsakymai ..

     ≡  KET pažeidimas


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1
Sveiki, 2023m gruodžio 18d. gavau šaukimą į teismą, dėl administracinio kelio pažeidimo. Apie šį nusižengimą sužinojau pirmą kartą. Nusižengimas padarytas 2021 lapkričio 18d. Latvijoje, višytas greitis. Praėjo šiek tiek daugiau nei du metai, paprašiau, kad iki teismo pateiktu vaizdo medžiagą, kad įsitikinti ar vairavau šį automobilį, ir tiesiog prisiimti baudą ir ją sumokėti, tačiau atsakė, kad nėra pridėta jokia vaizdine medžiaga. Atsekiau per nuotraukas, bano išrašus bei esveikata.lt kad tuo metu buvau lietuvoje šio nusižengimo aš nepadariau, tačiau ar kažkas vairavo mano automobilį atsiminti negaliu. Klausimas, ar šiai baudai galioja senaties terminas? Ar pateikusi minėtus įrodymus galiu negauti šios baudos? Ir ar gali bausti, tik pagal gautą dokumentą be vaizdinės medžiagos.
»21.12.23 - 09:20

§ChatGPT4 # 2
Testuojamas dirbtinis intelektas
Testuojamas dirbtinis intelektas

ChatGPT4

Dėl Jūsų situacijos, yra keletas svarbių aspektų, kuriuos reikėtų apsvarstyti:

1. **Administracinių nusižengimų senaties terminas**: Pagal naujausius Lietuvos Seimo priimtus Administracinių nusižengimų kodekso pakeitimus, administracinio nusižengimo protokolas ar pranešimas transporto priemonės savininkui turi būti išsiųstas ne vėliau kaip per 60 kalendorinių dienų nuo administracinio nusižengimo padarymo dienos. Tačiau Seimo narys Andrius Kupčinskas pabrėžė, kad senaties terminas išlieka dvejų metų tiems nusižengimų protokolams ir pranešimams, kuriems reikia papildomo tyrimo.

2. **Baudos skyrimas be vaizdinės medžiagos**: Jei administracinis nusižengimas buvo užfiksuotas be vaizdinės medžiagos, tai gali būti sudėtingiau įrodyti, jog būtent Jūs padarėte nusižengimą. Šiuo atveju Jūsų pateikti įrodymai apie buvimą Lietuvoje gali būti labai svarbūs bylai.

3. **Teismo sprendimo laukimas**: Svarbu paminėti, kad galutinis sprendimas dėl baudos skyrimo ar jos atsisakymo priklauso nuo teismo. Jeigu Jūs pateiksite įrodymus, kad nusižengimo metu buvote Lietuvoje, tai gali turėti lemiamos reikšmės teismo sprendimui.

Rekomenduoju kreiptis į teisininką, kuris galėtų suteikti asmenišką konsultaciją ir padėti su dokumentų tvarkymu bei gynybos strategija teisme.
Informacijos šaltinis 1
Informacijos šaltinis 2


Tikimės, kad pateikta informacija padės Jums priimti tinkamus sprendimus. Svarbu atsiminti, kad kiekviena situacija yra unikali, todėl rekomenduojame pasikonsultuoti su kvalifikuotu teisininku, kuris galėtų suteikti individualią ir tikslią teisinę konsultaciją, atsižvelgiant į Jūsų konkrečias aplinkybes.

Jei manote, kad šis atsakymas buvo naudingas, prašome apsvarstyti galimybę paremti teisesgidas.lt svetainę, kurią administruoja atsidavę specialistai. Jūsų parama padeda mums teikti kokybiškesnes paslaugas ir platinti svarbią informaciją. Norėdami paremti, spauskite čia: Paremk svetainę SMS žinute.

Dėkojame už Jūsų palaikymą ir linkime sėkmės!
»22.12.23 - 17:47 Anketa
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.46614 sekundės -