DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos : Užduok klausimą : Nemoka algos (vertėjas, IVP) 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#10879: Svečiai
#0: Vartotojai
#5716: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos

     ≡  Nemoka algos (vertėjas, IVP)


  
  Atspausdinti temą 

§Jelena1990 # 1
Naujokas
Naujokas

Jelena1990





Esu vertėja, dirbu pagal individualios veiklos pažymą. Sausio mėn. atlikau vertimą biure, su kurio prieš tai nebuvau dirbusi. Pasirašiau su jais sutartį, pagal kurią jie turi apmokėti mano darba, užmokėjus klientui, ir išrašiau sąskaitą. Dar vasario mėn. paaiškėjo, kad klientas su jais atsiskaitė, tačiau aš negavau jokių pinigų ir su manim nebuvo susisiekta. Keletą kartų kovo ir balandžio mėn. siųsdavau priminimus el. paštu, skambindavau telefonu ir ateidavau asmeniškai, ir jie atsakinėdavo, kad užmokės tam tikrą dieną (kuriai atėjus vis dar nieko nebuvo), arba nėra atsakingo žmogaus, arba jie su manim susisieks atlikę mokėjimą. Iki šiol (jau beveik 3 mėn) mano sąskaita nėra apmokėta. Kaip man gauti savo atlyginimą? Kur aš galiu kreiptis ir kokiomis teisėmis galėsiu pasinaudoti, jeigu man nebus užmokėta iki šio mėnesio pabaigos?
»07.04.14 - 12:53 Anketa

Atsakymų Autorius Data
    Nemoka algos (vertėjas, IVP) tadas91 2014-09-17 12:19


  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 1.82448 sekundės -