DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos : Užduok klausimą : Darbdavio scichologinis spaudimas darbuotojo atzvilgiu ,pare 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#6529: Svečiai
#0: Vartotojai
#5715: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » DARBO TEISĖ, klausimai/atsakymai diskusijos

     ≡  Darbdavio scichologinis spaudimas darbuotojo atzvilgiu ,pare


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Labai prašau kas galit truputį įsigilinti į šią susidariusią situaciją ir kaip nors man padėti.Ačiū

Dirbu biudžetinėje įstaigoje valytoja.Dirbu seniai ir tikrai labai sąžiningai.Esu kultūringa moteris ir su vadovu visad maloniai bendrauju,bet jis su manimi elgiasi nepagarbiai tik nežinau kodėl.Niekada jokie asmeniniai kokienors ryšiai mūsų nesiejo.Kaip žinoma daug kur taip įvyko,kad liko darbo krūvis tas pats,bet buvo sumažintas etatas nuo1.0 iki0.75.Na nieko tokio dirbam toliau.Esame 2-vi valytojos ir abi turime po 0.75 etato tik realiai valomas plotas mano yta tikrai didesnis+ dar daugiau visokių pareigų.
Jaučiu visad psichologinį spaudimą kas trukdo normaliai gyventi ir dirbti.
Privalau dar papildomai valyti langus iš lauko pusės taip pat ir antrame aukšte kas manau yra neleistina pagal saugumo reikalavimus,nes nesu aprūpinta kokia spesialia įranga tam atlikti.
1)Klausimas:Ar nemanote,kad darbdavys naudodamasis tarnybine padėtimi nori,kad aš neišlaikiusi palikčiau darbo vietą ir galbūt yra kitas kas užimtų mano vietą?


Dėl naujų pareigybių surašymo ir sutikimo:
Buvo surašytos naujos pareigybės su kuriomis susipažinau,bet dar nepasirašiau,nes kas tenai parašyta yra man neįvykdoma.
Suprantu,kad tai gal gali peržiūrėti ir išsiaiškinti ir nuspręsti kas teisus darbo ginčų komisija prie VDI.

Dirbu dieną dar kitame darbe,darbas nesunkus ir sėdimas,nes iš tos valytojos algos 0.75 etato nepragyvenu.
Tikrai nepavargus galiu ateiti 16.40val į darbą ir viską puikiai atlikti.Ankstesnėse pareigybėse buvo nurodyta dirbti nuo 17.00val ir viskas buvo puiku,bet dabar naujose pareigybėse įrašyta ,kad aš turiu ateiti į darbą 16val.o man darbas baigiasi16.30. Vadovas tai puikiai žino ir tada aš turiu palikti pirmą darbą vien dėl to vadovės užsispyrimo dėl nesuprantamų priėžaščių t.y. dėl tų 40 minučių. Ten ir daugiau kas dar yrašyta,kad tik aš negalėčiau ateiti tuo laiku.Man tikinama,kad pagal0.75 etato ir pagal naujai pasirašytas pareigybes,kurių aš dar nepasirašiau,nors ir man jos nebuvo duotos,kad aš galėčiau ramiai jas perskaityti ir susipažinti turėsiu darbe dirbt 6val. ir dėl to suprantama jau negalėsiu dirbti kitur.Vadovas puikiai tą žino ir tuo bando pasinaudoti.Gal galima buvo man duoti kitą egzempliorių. Vadovas spaudė,kad turi perskaityti tik čia ir pasirašyti.O gal net koks terminas yra per kurį aš turėčiau geriau,neskubotai susipažinti su pareigybėmis ir pasirašyti.
Paprastai biudžetinėse įstaigose viskas būna puikiausiai susitariama,kad nepakenkti darbuotojui ir visi darbai būna puikiausiai atlikti ir visi būna patenkinti.
Kodėl čia taip?

2)kLAUSIMAS:Ar nemanote,kad ir visa tai kas aukščiau suminėta nukreipta prieš mane,kad aš negalėčiau ateiti į darbą laiku ir tada man bus taikomos nuobaudos o po to jau atleidimas iš darbo.Ir kad visa tai yra taip pat pasinaudojimas savo tarnybine padėtimi.

Laikas nuo laiko yra gąsdinama,kad:-Aš tave atleisiu iš darbo. Nors tam nėra ir būti negali kokių nors kitokių priežaščių.
Tokie žodžiai mane psichologiškai veikia ir trikdo mano sveikatą.

3)Klausimas:Ką man patartumėte daryti?
Ar aš turėčiau visdėlto pasirašyti ant naujų pareigybių,kas sudarytų vadovui puikią galimybę palaipsniui skiriant man nuobaudas mane atleisti?

4) Kaip pirmiausia turėčiau pasielgti,kad kažkaip galėčiau išsaugoti darbą susidariusioje situacijoje.

Ačiū labai iš anksto galintiems padėti
»28.09.17 - 12:04
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.27346 sekundės -