ŠEIMOS TEISĖ, klausimai/atsakymai, diskusijos : Užduok klausimą : kaip dalinamas turtas? 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#3690: Svečiai
#0: Vartotojai
#5716: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » ŠEIMOS TEISĖ, klausimai/atsakymai, diskusijos

     ≡  kaip dalinamas turtas?


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Laba diena,
Norėčiau paklausti, mirė mano tėtis. Turto paveldetojos esam as, tecio antroji zmona ir ju dukra.
1.Mano tėtis buvo UAB savininkas ir vienintelis akcininkas (registre), UAB isteige 2-je santuokoje. Kaip bus dalynamas turtas? Notare nori padalinti UAB kaip seimos turta, nors istatyme parasyta, kad:
"Turto, kuris yra bendroji jungtinė sutuoktinių nuosavybė, savininkai viešame registre turi būti nurodyti abu sutuoktiniai. Kai turtas įregistruotas tik vieno sutuoktinio vardu, jis pripažįstamas kaip bendroji jungtinė nuosavybė, jeigu registre jis nurodytas kaip bendroji jungtinė nuosavybė."
2. Dar noreciau paklausti del banko saskaitu: tecio saskaitos dalinamos kaip seimos turtas, bet jam gi priklauso ir puse zmonos saskaitu pagal seimos turto statusa? Kaip is tikruju dalinamos saskaitos?
3. Jeigu 2-ji zmona nuslepe nuo apyraso dali turto, (bet skolu tetis neturejo) kas jai bus?
4. Tetis buvo dailininkas, jo antroji žmona su antstoliu sudarė palikimo apyrašą, bet aš žinau, kad darbų buvo sukurta žymiai daugiau, nes mes kartu su mano tėvu fotografavome jo kūrinius (aš turiu sąrašą). Ką galima būtų padaryti?
Aciu
»21.12.16 - 17:31

Atsakymų Autorius Data
    kaip dalinamas turtas? Vaidotas 2017-03-11 14:17


  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 1.28047 sekundės -