ADMINISTRACINĖ, BAUDŽIAMOJI TEISĖ, klausimai/atsakymai .. : Užduok klausimą : ATPK pazeidimas 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#6819: Svečiai
#0: Vartotojai
#5715: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » ADMINISTRACINĖ, BAUDŽIAMOJI TEISĖ, klausimai/atsakymai ..

     ≡  ATPK pazeidimas


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Sveiki. Policijoje pries mane atsidure pareiskimas kad blogai elgiuos ir kaltinimas yra ATPK 181 str 1 d. Pareiskima parase vaiko tevas, pareiskimas remias speliojimais.
Paskirta teismo data. Ar tai reiskia kad jau viskas, as baudziama busiu? Ar dar tik teisme pagal visa medziaga bus sprendziama?
As esu nescia, man del situ dalyku kilo streso daug, pablogejo sveikata. Jei (tikiuos protingo teisejo) mane isteisina, ar galiu paduoti ji i teisma del melagingu kaltinimu ir del to kilusiu sveikatos sutrikimu?
»15.12.10 - 18:10

§Nerija # 2
Mėgstantis(-i) padėti
Mėgstantis(-i) padėti

Nerija





Administracinė byla yra perduota teismui, kur šios bylos nagrinėjimo metu Jūs galėsite teikti savo paaiškinimus ir kitus įrodymus, prašyti, kad būtų apklausti liudytojai. Tik įvertinęs visus įrodymus teismas spręs ar yra padaryts administracinis teisės pažeidimas ir jeigu taip, kokią nuobaudą Jums skirti. Jeigu teismas konstatuos, kad nėra administracinio teisės pažeidimo fakto, galėsite privataus kaltinimo tvarka kelti Jus apkaltinusiam asmeniui baudžiamąją bylą už šmeižimą ir reikšti ieškinį dėl turtinės ir neturtinės žalos atlyginimo.
»16.12.10 - 19:57 Anketa
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.32206 sekundės -