ADMINISTRACINĖ, BAUDŽIAMOJI TEISĖ, klausimai/atsakymai .. : Užduok klausimą : Surasytas protokolas pagal melaginga skunda 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#6833: Svečiai
#0: Vartotojai
#5715: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » ADMINISTRACINĖ, BAUDŽIAMOJI TEISĖ, klausimai/atsakymai ..

     ≡  Surasytas protokolas pagal melaginga skunda


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Situacija tokia: vyksta jau labai ilga laika konfliktas su buvusiu sutuoktiniu del vaiko. jis vienu metu surase skunda i policija, tiksliau prasyma iskelt adm byla.
issikviete policija mane ir du liudininkus. davem parodymus, surase viska ir parase pazeidimo protokola ir paskyre teismo diena... protokole info - pagal skunda. ten nurodyti ,,faktai" - neistirti, neirodyti ir nepatvirtinti, greiciau - paneigti. tiesiog pateiktos foto, kurios pasak pareiskejo ,,parodo kad ten vyksta neaiskios reputacijos vyru vakarelis su propaguojamu homoseksualizmu" ir tt... viso to niekas nenustate, nei ten homoseksualus santykiai propoguojami nei ten vakarelis.
taigi. teismas jau vyko, posedis perkeltas i kita diena tam, kad dar is vienos institucijos pateiktume isvadas ir jau kaip ir beveik garantuota esu kad isteisins.
bet dabar kyla klausimas. as mokejau advokatui, kai esu visiskai nekalta ir pan... kiek zinau, turesiu galimybe reikalaut kad jis man kompensuotu advokato islaidas. o as dar esu nescia, visi policiju ir teismu lankymai - mano kasmetiniu atostogu metu...
kaip elgtis toliau, kad nelikt be reikalo tasyta kvailute, issimeciusia litus ir susigadinusia atostogas?
ir ar policija kalta kad neistyre visko iki teismui priduodant, protokola surase jo skundu remiantis?.. o gal jis kaltas cia?
»23.12.10 - 22:08

§Nerija # 2
Mėgstantis(-i) padėti
Mėgstantis(-i) padėti

Nerija





Kiek pamenu, Jums jau buvo atsakyta. Dar keisčiau, kad tokius klausimus klausiate turėdama advokatą, kuris žino visą bylos medžiagą ir gali JUms geriausiai atsakyti.
»25.12.10 - 23:23 Anketa

§Vaidotas # 3
Intelektinis Rėmėjas
Intelektinis Rėmėjas

Vaidotas



IšŠiauliai


visokiu tu advokatu buna...
kai kurie net nesugeba sura6yti pra6ymo teismui, kad išduotų nutartį dėl žyminio mokesčio sugrąžinimo, kai teismas ieškinio nepriima.


Ką turėčiau žinoti prieš rašydamas ieškinį, pareiškimą, prašymą, atsiliepimą rasi čia.

Pasinaudok pirmine teisine pagalba NEMOKAMAI nepriklausomai nuo turto ir pajamų,

Pasinaudok antrine (procesine) teisine paglaba
Nemokamų advokatų skyrimo tvarka ir kokioje savivaldybėje, kas gali padėti užpildyti prašymą rasi čia.,
Kokių dokumentų reikia ir kada priklauso antrinė (procesinė) teisinė pagalba rasi čia.

Prieš užduodami klausimą perskaitykite D.U.K. dažnai užduodamus klausimus ir diskusijose pateiktus klausimus ir ats
»26.12.10 - 01:40 Anketa Aplankyti tinklapį

Svetys # 4








Kolkas ne iki galo isspresta viskas. Todel advokate pasiule nesokinet i prieki, o paluketi, o as esu nekantri, uztat klausiu.
Atsiprasau, kad gaistu Jusu laika, bet patys suprantat - sava problema svarbiausia ir tt...
Esme ta, kad advokatui kaip ir taspats - ne jo pinigai, jis gavo savo ir ramu. O as jau pamokyta, kad ,,daveriaj, no praveriaj"...
»26.12.10 - 20:19
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.30111 sekundės -