ADMINISTRACINĖ, BAUDŽIAMOJI TEISĖ, klausimai/atsakymai .. : Užduok klausimą : Reikia pagalbos 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#8238: Svečiai
#0: Vartotojai
#5716: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » ADMINISTRACINĖ, BAUDŽIAMOJI TEISĖ, klausimai/atsakymai ..

     ≡  Reikia pagalbos


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Laba diena, Gerb. advokate

Rašau Jums tokiu klausimu: mano brolis prieš du metus buvo suimtas darbe Lietuvoje. Ir po dviejų mėnesių išveštas į Vokietijos kalėjimą.
Už nusikaltimą, kurio jis nepadarė. Nusikaltimas buvo įvykdytas Vokietijoje 2003m..
Vokietijos policijos pareigūnai Lietuvoje dėl tos žmogžudystės lankėsi dar prieš porą metų. Atvykę vokiečių kriminalistai apklausė nemažai žmonių. Vieni jų gyvena Klaipėdos mieste, kiti - rajone. Tarp apklaustųjų tuomet buvo ir mano brolis.
Nužudė verslininką
Tąsyk išvykdami Vokietijos pareigūnai, matyt, neturėjo rimtų įrodymų, kas galėjo įvykdyti nusikaltimą.
Sulaikomi nesipriešino tą dieną kai suėmė darbe mano brlį jis nesipriešino, nes pagalvojo, kad čia kažkoks nesusipratimas. Bet kai pradėjo viskas toliau vis komplikuotis, buvome netekę žado. Jis net pats norėjo kuo greičiau važiuoti į Vokietiją, jog kuo greičiau įvyktų teismas ir grįštų namo, į ramų gyvenimą.
Vokietijos kalėjime dar teko ilgai būti, kol įvyktų teismai.
Advokatą turėjo valstybės samdoma, nes tiek pinigų neturėjom, jog nusisamdyti užsienyje asmeninį advokatą.
Tad nekantriai vis laukėm teismo dienos ir laiško ar skambučio iš Vokietijos, jog va paleistas Juozas ir skrenda namo.
Net Vokietijos advokatas Urlich Haage, prieš teismą tiek mano broliui, tike kitam suimtąjam pasakė, kad susidėkite daiktus, nes teismo salėje juos paleis. Nors aišku mano brolis ir iki tol buvo ramus ir ištiesų labai laimingas, jog pagaliau teismas įvyks.
Tačiau buvo baisiausias dalykas, kas galėjo beįvykti. - JUOS ABU NUTEISĖ KALĖTI IKI GYVOS GALVOS. absurdu absurdas, jokių įrodymų nėra, nieko nėra. nes jie net nusikaltimo vietoje nebuvo. Žodžiu, vienu momentu visi galvojome kad tai nesusipratimas, kažkoks, bet......

Yra taip, jog niekas nieko padaryti nebegalėjo. Nes pasak, visų jei teisėjas taip nutarė, niekas negali padėti. Tad nebežinojome kur kreiptis ką daryti, rašėm daug kur laiškus, su prašymais , meldimu padėkite žmogui. Ir viskas veltui, visos instancijos atrašydavo, kad niekuom padėti negali, Tai kas gali padėti-nekaltai nuteistam žmogui?
Tai net po nuteisimo, niekas nedavė mano broliui dokumentų, nei bylos, nei kitų įrodančių, jog jis už tai ir todėl nuteistas.
Rašiau ir aš buvusiam jo advokatui, jog atsiųstų bylą, jog leistų susipažinti ir pažiūrėti, kas juose surašytą, bet,.. niekas nieko nesiųntė, pačiam nuteistąjam nieko nedavė.
Bet likus beveik keliom savaitėm iki pusės metų, tol kol galim apskųsti pačio teismo sprendimą, Juozas gavo tik bylos medžiagą. Ir mes labai greitu tempu, visą savo aprašymą, bei tą bylą, nusiųstėm su prašymais į Strasbūro teismą. Bet galvojom nebepriims, nes juk iki pusės metų, bent kiek žinome, turime kažkur kreiptis, jog peržiūrėtų bylą.
Ir viskas manome gerai, nes Strasbūro teismas užregistravo bylą.
Ir dabar laukiam, nes sakė, kad iki šių metų galo, turėtų teisininkas jau paimti mūsų bylą peržiūrėti.

Bet štai, neseniai iš Strasbūro sužinojau, jog jie spręs iš to kas yra tik atsiųstą,kokie dokumentai. Nes mes galvojom, kad juk ko trūks jų bylos peržiūrėjimui jie užklausimus siųs į Vokietiją ir gaus. Bet ne.

Tad turime Jūsų didelį kalusimą, kaip galėtumėm mes gauti iš Vokietijos teismo tos bylos ekspertizių išvadas? Nes juk ištiesų nuteistam turėtų būti atiduodami visi dokumentų ( kopijos), jog susipažintų, bet ne. Tai ko reikia labiausiai, ypač įrodančių dokumentų, jog mano brolis nepadarė jokio nusikaltimo, jam tų dokumentų neduoda.
Nes ekspertizės tos, kurios buvo daromas, buvo pagal naujausias technologijas padarytas. Ir ten mano brolio, jokios molekulinės ląstelės nėra.
Ištiesų būtų turėjęs kokį alibi, būtų manau paprasčiau. bet turėjo tik tokius alibi, kaip , kad jis tuo metu buvo visai kitame Vokietijos vietoje, t.y prie uosto-šventėje. Patiems teko kreiptis į tą vietą, uosto Vokietijoje, kur vyko šventė, jog surastų filmuotą medžiagą, nes ten filmuoja visą uostą. Bet pasirodo, nesaugo juostų. Tai va iškart minusas.

Prašau patarkite, kur būtų galima dar kreiptis ir ieškoti teisybės, jog mo brolis nekaltas?

Ir kaip galima, iš Vokietijos teismo išreikalauti dokumentų visų/ bei ekspertizių išvadų.?

Ačiū Jums labai tam kartui. Iš širdies dėkoju Jums.

Jei reikia, galiu atsiųsti Jums el.paštu ir pačią bylos medžiagą? pažiūrėtumėte.

Pagarbiai,
Juozo sesuo.


Kreipėmes į laidą.
"Abipus sienos" - Vokietijoje iki gyvos galvos nuteistų lietuvių byla
2010-04-27 18:14 AINA
Teksto dydis:
Vokietijos teismo paskelbtas nuosprendis iki gyvos galvos įkalinti du klaipėdiečius, prieš keletą metų galėjusius nušauti vietos prekeivį automobiliais, sukėlė tikrą emocijų ir svarstymų audrą. O ką, jei įvyko klaida, jei nusikaltimą įvykdė visai ne lietuviai?
"Tai visiškas absurdas. Aš to paprasčiausiai negalėjau padaryti", - tai žodžiai, kuriuos paskambinęs iš vieno Vokietijos kalėjimo ištarė iki gyvos galvos nuteistas klaipėdietis Juozas Sasnauskas.
Jo papasakota istorija tąkart kėlė nuostabą, o žinia apie neregėtą nusikaltimą plito viesulo greičiu per visą Europą. J.Sasnauskas ir L. Olčauskas - kaip tik tie, kurių suėmimu ir pargabenimu į Vokietiją pirmiausia susirūpino Kylio žemės teismo prokuratūra. Jų pastangomis išduotame Europos arešto orderyje atsirado įrašas, kad šie du lietuvaičiai 2003-ųjų rugpjūtį sutarė apiplėšti ir nužudyti automobilių aikštelės savininką S. Longo. Tų pačių metų rugpjūčio 30-ąją Biosdorfo seniūnijos rajone jie sustojo šalia greitkelio esančioje stovėjimo aikštelėje, įlipo į aukos automobilį ir vienas iš jų vyrą nušovė.
Nuteistųjų noras siekti viešumo, bandyti atkreipti visuomenės dėmesį į jų bylą ir paskirtąją bausmę veikiausiai mažai ką stebino Lietuvoje, bet ne Vokietijoje, kurios teismas lietuvius įkalino iki gyvos galvos. Paaiškėjus, kad po netikėto J.Sasnausko skambučio į "Abipus sienos" redakciją, jį kalėjimo kameroje ištiko koma, sunerimo ne tik klaipėdiečio namiškiai. Sunerimo ir žurnalistai.
Kas įvyko kalėjime? Ar tikrai vokiečiai nuteisė tuos, kurie įvykdė šią kraupią žmogžudystę?
lauksiu atsakymo i el.pasta skukreditai@gmail.com
»10.01.11 - 10:02

§Vaidotas # 2
Intelektinis Rėmėjas
Intelektinis Rėmėjas

Vaidotas



IšŠiauliai


Sveiki.
Jūsų bėda tikrai sudėtinga, aš pats nesu advokatas, tad galiu tik jus užjausti... Stiprybės jums.


Ką turėčiau žinoti prieš rašydamas ieškinį, pareiškimą, prašymą, atsiliepimą rasi čia.

Pasinaudok pirmine teisine pagalba NEMOKAMAI nepriklausomai nuo turto ir pajamų,

Pasinaudok antrine (procesine) teisine paglaba
Nemokamų advokatų skyrimo tvarka ir kokioje savivaldybėje, kas gali padėti užpildyti prašymą rasi čia.,
Kokių dokumentų reikia ir kada priklauso antrinė (procesinė) teisinė pagalba rasi čia.

Prieš užduodami klausimą perskaitykite D.U.K. dažnai užduodamus klausimus ir diskusijose pateiktus klausimus ir ats
»01.02.11 - 11:05 Anketa Aplankyti tinklapį
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.27365 sekundės -