ADMINISTRACINĖ, BAUDŽIAMOJI TEISĖ, klausimai/atsakymai .. : Užduok klausimą : skundas administraciniui teismui 

Svetainės meniu





Labiausiai lankomi svetainės puslapiai
1. Darbo teisė
2. Nekilnojamo turto savininkų
teisės ir pareigos

3. Šeimos teisė
4. Ieškinio padavimas teismui,
ką turėčiau žinoti

5. Nemokamos teisinės
pagabos kontaktai


Svetainėje yra
#8304: Svečiai
#0: Vartotojai
#5716: Registruoti vartotojai


Jūs čia svečias.
+ registracija

Sponsoriai
www.teisesgidas.lt Remėjai

/  Forumų sarašas » Klausimai, atsakymai » ADMINISTRACINĖ, BAUDŽIAMOJI TEISĖ, klausimai/atsakymai ..

     ≡  skundas administraciniui teismui


  
  Atspausdinti temą 

Svetys # 1








Sveiki,parasiau skunda administrciui teismui del ATPK pazeidimo baudos panaikinimo,taigi noreciau,kad labiau ispruse paskaitytu ir pataisytu esancias klaidas ar pasiulytu ka prideti ir aplamai kokia jusu nuomone kokie mano sansai kad butu priimtas palankus nuosprendis.

Skundas skamba mazdaug taip:

2011 m. ............ vairuodamas automobilį ..................... iš Raudondvario pl. į Ateities pl. važiavau automagistraliniu keliu Vilnius-Kaunas-Klaipėda,kad išvengčiau Kaune centre esančių eismo kamščių.Pasinaudodamas šiuo keliu žinojau,kad šio autotransporto dokumentai yra tvarkingi t.y. kelių metinis naudotojo mokestis sumokėtas ir turėjau tai liudijantį dokumentą(banko vietinį mokėjimą,patvirtintas firmos antspaudu bei direktoriaus parašu).Bevažiuojant šiuo keliu buvau sustabdytas Kauno apskr. VPK KPV patrulio .......................... ,kuris nepagrįstai ir neteisingai vadovaudamasis ATPK 148 str. 1 d (Važiavimas nesumokėjus mokesčio M2 ir N1 kategorijos transporto priemone) surašė protokolą,nors aš jam rodžiau liudijantį dokumentą,kad mokestis yra sumokėtas(tai parašiau protokolo pasiaiškinime) .

2011 m. ............. įvyko komisija dėl administracinio teisės pažeidimo nuobaudos paskirymo,kurią nagrinėjo Kauno apskr. VPK KPV Administracinės veiklos sk.Spec...............................Komisijos metu papasakojęs apie šį įvykį ir pateikęs dokumentą,liudijantį,kad kelių nadotojo mokestis yra sumokėtas ir paprašius pripažinti protoklą nepagrįstu ir nebausti administracine bauda,leido suprasti,kad pas juos neegzistuoja kaip baudos neskyrimas(jei yra protokolas,tai turi būti ir bauda). Komisijos metu pripažino,kad mokestis yra sumokėtas ir protokole taikytiną ATPK 148 str. 1 d.( Važiavimas nesumokėjus mokesčio M2 ir N1 kategorijos transporto priemone) pakeitė į mažesnę baudą numatantį straipsnį ATPK 148 str. 5 d(Važiavimas neturint mokesčio sumokėjimą patvirtinančio dokumento) ir skyrė 300 lt. baudą,nes banko vietinio mokėjimo kopija su firmos antspaudu ir direktoriaus parašu palaikė netinkamu.

Manau, kad man ši nuobauda paskirta neteisėtai, nepagrįstai ir turi būti naikinama, o administracinė byla mano atžvilgiu nutraukta, kadangi aš Kelių eismo taisyklių nepažeidžiau ir jokio administracinio teisės pažeidimo nepadariau. Vadovaudamasis tuo, kas buvo išdėstyta,teismo prašau:
1. Panaikinti Kauno apskr. VPK KPV 2011 m............... nutarimą skirti man 300 Lt.baudą ir administracinę bylą mano atžvilgiu nutraukti.

2. Skundo nagrinėjimui išreikalauti iš Kauno apskr. VPK KPV mano administracinę bylą ir kitą su byla susijusią medžiagą.


Dar noreciau paklausti ar skunde verta pamineti,kad surasant protokola ir taikant neteisinga ATPK straipsnio dali,as praradau galimybe administracini nutraukima t.y. sumoketi puse minimalios baudos,nes tai parases teismas pagalvos kad as pripazistu kalte del ATPK 148str. 5 d.?
Ir del zyminio mokescio-jei teismo sprendimas butu palankus man,ar butu galimybe susigrazinti siuos pinigus?
»12.03.11 - 20:45

Svetys # 2








Adminstracinį nurodymą protokole pareigūnas privalo surašyti (ATPK 260-1 str.), jei nėra administracinėn atsakomybėn traukiamo asmens rašytinio prašymo nerašyti adminstracinio nurodymo. Taigi, jei tuo metu, kai Jūs padarėte (anot pareigūnų) administracinį teisės pažeidimą, jau įsigaliojo ATPK pakeitimas dėl administracinio nurodymo surašymo, tai pareigūnas privalėjo jį surašyti, jei nėra sąlygų (nurodytų ATPK 260-1 str.), dėl ko adminstracinis nurodymas negali būti surašomas. Nurodymas skunde, kad Jums nebuvo surašytas administracinis nurodymas nereikš Jūsų kaltės pripažinimo.
»14.03.11 - 13:34

§Nerija # 3
Mėgstantis(-i) padėti
Mėgstantis(-i) padėti

Nerija





Administracinio teisės pažeidimo byloje žyminis mokestis nemokamas (ABTĮ 40 str. 10 punktas).
»14.03.11 - 16:09 Anketa
  Atspausdinti temą 

   

Paieška

Raktiniai žodžiai    

[ Išplėstinė paieška ]

Teisės

Jūs galite kurti temas.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite prisegti prie pranešimo bylas.
Jūs negalite rašyti pranešimus.
Jūs negalite šalinti savo pranešimus.
Jūs negalite balsuoti.
- Puslapio generavimas: 0.41286 sekundės -